Příprava na cestu do Ameriky

neděle, 15. září 2013, 09:59

Už mí zbývá jen pár hodin do odletu do Los Angeles. Poletím z Prahy s jedním hodinovým přestupem a celkem bych měla letět dvanáct hodin. Jelikož jsem pro Američany stále nezletilá, poletí se mnou zaměstnankyně Péťa, z Jaro Managementu.

Balila jsem si snad dva dny, bylo mi řečeno, že mám odletět s prázdným kufrem, protože v Americe se určitě naplní. Jelikož při focení plavek a spodního prádla nebude žádný stylista ani kosmetička protože sháněli „přirozenou krásu“, musela jsem s sebou vzít i spoustu oblečení. Také mi bylo zapůjčeno krásné spodní prádlo od značky Felina, s kterým se budu fotit.

Je přede mnou dlouhá cesta a také doufám, že mě časový posun nijak nebude omezovat při focení. Doma jsem si vyhledala různé zajímavé atrakce, na které bych se ráda šla podívat. Denně bych měla fotit a natáčet 4-5 hodin a zbytek dne mám volný čas, který bych chtěla 100% využít! Vzala jsem si s sebou zrcadlový fotoaparát, který bude určitě plný fotek, až se vrátím zpět do Čech. Už se moc těším a příští článek už bude z USA.

Foto z balení najdete na mém profilu mezi fotografiemi. 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO, VIDEO: Jiří Kajínek je na svobodě....

  • Muž a žena bez jízdenek v autobuse číslo 12...

  • V Jablonném se střetla dvě auta, nehoda...

  • Půjdu si koupit husu a upeču si ji, řekl...

Reklama