Liberečtí fotbalisté odletěli v pátek na Kypr. Mezi třiadvaceti hráči chybí Martin Dúbravka

 
neděle, 8. ledna 2017, 12:35

Zatímco v Liberci panuje pravé zimní počasí, fotbalisté Slovanu pilně trénují na Kypru na jarní část sezony. K zimnímu soustředění odletěli v pátek ráno. S týmem Jindřicha Trpišovského odcestoval i útočník Radek Voltr, který do Liberce zamířil z pražské Slavie. Naopak na chybí brankář Martin Dúbravka, který je na srazu se Slovenskou reprezentací.

Na Kypru hráče týdenní kondiční soustředění, které trenér Jindřich Trpišovský velmi uvítal. "Loni jsem absolvoval libereckou zimu poprvé v roli trenéra a vím, jak je to tady v klimatických podmínkách náročné. Byli jsme na soustředění v Břízkách, které vinou počasí sklouzlo do toho, že jsme ho víceméně strávili na umělé trávě nebo na parketách v hale. Vinou toho jsme po třech nedělích měli sedm zraněných hráčů. Různé přejezdy do Nymburka a podobně nás také stály nemalé peníze. Proto odjíždíme na šest sedm dní do skromnějších podmínek, ale do tepla. I běžecké dávky tam můžeme strávit na trávě," těší Trpišovského.

Společně s trenérem na Kypr odletěli tito hráči: Milan Baroš, Daniel Bartl, Lukáš Bartošák, Ondřej Bláha, Radim Breite, Vladimír Coufal, Ubong Ekpai, Petr Heppner, Ondřej Karafiát, Ilja Kubyškin, Martin Latka, Ondřej Machuča, Michal Obročník, Milan Piško, Lukáš Pokorný, Petr Ševčík, Jan Šulc, Radek Voltr a Egon Vůch. Nechybí trojice brankař Petr Dočekal, Václav Hladký a Radek Porcal.

Vizitka autora

 

Michael Daněk

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz

 
Foto FC Slovan Liberec

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO, VIDEO: Jiří Kajínek je na svobodě....

  • Muž a žena bez jízdenek v autobuse číslo 12...

  • V Jablonném se střetla dvě auta, nehoda...

  • Půjdu si koupit husu a upeču si ji, řekl...

Reklama