Pátý ročník akce Běh nás baví vyhrály děti z chrastavské školky

 
pátek, 19. května 2017, 09:06

Výjimečné sportovní chvíle si ve středu užily děti z patnácti školek z celého Libereckého kraje na pátém ročníku akce Běh nás baví, kterou každoročně pořádá liberecká taneční škola A-STYL. Na startovní čáru běhu na 40 metrů se jich postavilo 531, ti nejlepší si odnesli medaile, všichni pak poháry a diplomy.

„Běh nás baví umožňuje již malým dětem zažít atmosféru podobnou vrcholným sportovním událostem,“ uvádí za pořadatele Lucie Jakubcová z A-STYLu. „Na úvod nastupují týmy jednotlivých školek tak, jak je zvykem třeba na olympijských hrách, nechybí ani státní hymna a slavnostní vyhlašovací ceremoniál.“

„Akce se nám moc líbí, jsme rádi, že podporuje sportovního ducha dětí. Navíc celý den si moc užijeme, děti se každý rok velice těší. Rádi přijedeme i příští rok,“ zhodnotila den Míla Suková, ředitelka MŠ Nové Město pod Smrkem.

Kromě individuálních medailí byly oceněny i nejrychlejší školkové týmy. Vítězem kategorie nejrychlejší školka se stala MŠ Chrastava, druhá skončila MŠ Beruška, třetí pak MŠ Kytička.

Napsal(a) redakce | Foto archiv pořadatele

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO, VIDEO: Jiří Kajínek je na svobodě....

  • Muž a žena bez jízdenek v autobuse číslo 12...

  • V Jablonném se střetla dvě auta, nehoda...

  • Půjdu si koupit husu a upeču si ji, řekl...

Reklama