Počasí dnes6 °C, zítra7 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří

Obětavý výkon nestačil. Dukla v Lize mistrů podlehla Berlínu

Ani set nezískala ve třetím kole volejbalové Ligy mistrů Dukla Liberec. V utkání proti Volleys Berlín stačila pouze ve druhé sadě, kterou smolně ztratila v koncovce. Snaha se domácím upřít nedala, ale hosté si zápas pohlídali. Po třech kolech tak Dukla má jen bod za prohru 2:3 v prvním utkání s Rzeszowem.

Dukla se v Home Credit areně ještě nestihla ani rozkoukat a první set byl u konce. Ve druhé sadě ale Liberečtí zmobilizovali síly a rázem se hrál skvělý a vyrovnaný volejbal. Dlouho to dokonce vypadalo, že domácí set ovládnou, v koncovce vedli ještě 21:18, Berlín ale stihl otočit na 25:23 a pak už Dukla částečně rezignovala.

Třetí set už byl v jasné moci hostí, když ho vyhráli 25:16. Za devadesát minut tak bylo rozhodnuto.

3. kolo Ligy mistrů

Dukla Liberec - Volleys Berlín 0:3 (-18,-23,-16)

Tabulka skupiny B

1. BR Volleys           3  2 1 8:4 7
2. Rzeszow              2  2 0 6:4 4
3. Lube Civitanova 2  1 1 4:3 3
4. Liberec                3   0 3 2:9 1

Autoři | Foto cev.lu

Štítky Hertha BSC Berlin, FK Dukla Praha, Liga mistrů UEFA, Dukla Liberec, Home Credit, FC Slovan Liberec