Silně opilý řidič si po nehodě sedl na svodidla, vlivem opilosti přepadl ze srázu do řeky

 
pátek, 19. května 2017, 19:21

Podobně kuriózní nehodu, jako tu středeční, policisté dlouho neřešili. Pětapadesátiletý muž havaroval svou Fabií mezi Jabloncem nad Jizerou a Poniklou, na tom by nebylo nic divného. To, co následovalo poté, jen tak nevymyslíte. Muž vystoupil z automobilu a vlivem silné opilosti přepadl přes svodidla do řeky.

Kuriózní situaci předcházela banální nehoda, při které muž havaroval do svodidel. „Po havárii z auta vystoupil a zdálo se, že je celkem v pořádku. Podle očitého svědka nechal auto stát na místě, přešel silnici a sedl si na svodidla, kde zřejmě čekal na to, až mu někdo poradí, co má dělat dál. Vlivem silné opilosti se ale na svodidlech neudržel, ztratil rovnoháhu a přepadl dozadu. Následně se skutálel ze zhruba desetimetrového srázu až do koryta řeky Jizery,“ popsala mluvčí policie Ivana Baláková.

Zachránil ho náhodný svědek, který u havarovaného vozidla zastavil. Ten se o muže postaral a přivolal mu sanitu. „Lékař zdravotnické záchranné služby na místě konstatoval, že při pádu utrpěl otřes mozku včetně mnoha pohmožděnin a nechal ho převézt do jilemnické nemocnice,“ dodala Baláková.

Muž měl velké štěstí, že se v řece třeba neutopil. Dechová zkouška totiž ukázala, že má v sobě 2,95 promile alkoholu. Škoda na vozidle a svodidlech se pohybuje kolem 100 tisíc korun.

Vizitka autora

 

Michael Daněk

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO, VIDEO: Jiří Kajínek je na svobodě....

  • Muž a žena bez jízdenek v autobuse číslo 12...

  • V Jablonném se střetla dvě auta, nehoda...

  • Půjdu si koupit husu a upeču si ji, řekl...

Reklama