Týden mobility na dopravním hřišti v Liberci

 
pátek, 23. září 2016, 10:35

Hravé dopoledne pro děti a dospělé v sobotu v areálu Dopravního hřiště v Liberci v rámci Týdne Mobility a závod pro malé soutěživce na VŠEM, CO MÁ KOLA. Město Liberec připravilo kategorie od nejmenších závodníků na odrážedlech nebo bobících (0-4 roky), přes předškoláky na koloběžkách (5-6 let), žáky do 8 let věku na koloběžkách a pojedeme také na invalidních vozíčcích a tříkolkách (bez omezení věku).

Registrace do závodu je od 9:30 do 10:00 a startuje se tak, že kdo dřív příjde, ten dřív jede. Vyhlášení vítězů ze všech kategorií bude podle počtu účastníků mezi 12:30 – 13:00.

Během celého dopoledne je připraven program Týmu silniční bezpečnosti o používání reflexních prvků, lekce dopravní výchovy, soutěže pro děti, zábavné kouzelné představení, příšery z balónků a kouzla od mistra Pavla Soukupa.

Přilbu na kolo všichni s sebou!

Kampaň Týden Mobility je podpořena z projektu Statutární město Liberec – Zdravé město v souvislosti s členstvím v Národní síti Zdravých měst ČR a je připravena ve spolupráci s Městkou policií Liberec, Týmem silniční bezpečnosti, ZOO Liberec, Státním zdravotnickým ústavem a Ekomob – Čistá mobilita.

Tisková zpráva

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Mladý muž zkolaboval před dolními kasárnami....

  • V bývalém lomu v Harcově našli mrtvolu....

  • Liberec bude mít nové farmářské trhy. Začnou...

  • Ve věku 65 let zemřela zpěvačka Věra...

Reklama