KULTURNÍ PŘEHLED: Do Liberce míří Zdeněk Izer, v Turnově vystoupí Hana Zagorová

 
pátek, 12. května 2017, 10:42

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Liberecká Drbna pro vás ve spolupráci s portálem eVstupenka.cz přichystala seznam šesti nejzajímavějších akcí, které by vás mohly zajímat.

17. 5. od 19:30 – Lenka Nová (Lidové sady Liberec) - Zpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem představuje své poslední album Čtyřicítka, na němž svým hlasem oživuje vynikající texty Michala Horáčka. Nedílnou součástí vystoupení Lenky Nové je kapela ve složení - Matej Benko (piano), Lukáš Pelikán (kytara), Jan Tengler (kontrabas) a Pavel Bady Zbořil (bicí).

24. 5. od 19:00 – Zdeněk Izer a autokolektiv (Lidové sady Liberec) - Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi , nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty 

8. 6. od 19:30 – O5 a Radeček – TOUR NA STŘECHÁCH 2017 (Vratislavice101010) - Kapela O5 A RADEČEK po loňské vyprodané premiéře znovu vyráží na unikátní turné po střechách, které má zastávku pouze na osmi střechách po celé České republice. Akustický koncert "blízko nebe" nabídne pohodovou a neformální atmosféru ve společnosti sympatických muzikantů z jesenických hor a jejich známých hitů (Vloupám se, Kristián, Máci, Praha…). Těšit se můžete také na netradiční procházku historií kapely a samozřejmě na nádherné výhledy do okolí. 

Koncert na sezení proběhne na střeše knihovny KC VRATISLAVICE 101010 a bude mít omezenou kapacitu. 

O5 A RADEČEK, šumperská skupina známá též jako Radečkové, hraje ve stejné sestavě od roku 1994, její tvorba se postupně vyvíjí od folku přes folk-rock až k rocku. 

Československý duet s Márií Čírovou „Vloupám se patřil půl roku mezi nejhranější české skladby v rádiích a TV a videoklip se stal ve své době nejvyhledávanějším videem na českém internetu.

17. 6. od 19:00 – Jaroslav Svěcený  (Sbor českých bratří Mladá Boleslav)

Jaroslav Svěcený - housle
Jitka Navrátilová - cembalo
v programu Vůně baroka

23. 6. od 19:30 – Hana Zagorová a Petr Rezek (Letní kino Turnov) - Jedinečný koncert této dámy české populární hudby v Turnově! Neustále beznadějně vyprodané sály jsou zárukou skvělého kulturně hudebního zážitku, který si nemůžete nechat ujít.

Na diváky čeká téměř dvou a půl hodinový koncert kde zazpívá Petr Rezek svoje největší hity, dále bude zpívat paní Zagorová hity svojí kariéry a během celého večera zazní duety Hanky a Petra. Celým večer doprovází skupina Jiřího Dvořáka Boom!Band.

30. 6. od 20:30 – Petra Janů s kapelou Amsterdam (Hrad Valečov) – Velký koncert k životnímu jubileu populární zpěvačky.

Vizitka autora

 

Michael Daněk

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz

 
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO, VIDEO: Jiří Kajínek je na svobodě....

  • Muž a žena bez jízdenek v autobuse číslo 12...

  • V Jablonném se střetla dvě auta, nehoda...

  • Půjdu si koupit husu a upeču si ji, řekl...

Reklama