Hejnické slavnosti klepou na dveře. Neděle bude opět zadarmo

 
pondělí, 29. června 2015, 08:32

Přijďte si užít kouzelný víkend v Hejnicích. Opět po roce se uskuteční tradiční Hejnické slavnosti, které proběhnou 4. – 5. července. Připraven je bohatý kulturní program. Kromě hudebních vystoupení se můžete těšit na řemeslný jarmark, výpravný ohňostroj, stánkový prodej, koncerty v kostele, promítání filmů v kině a mnoho dalšího.

"Stejně jako v minulých letech se na venkovním krytém pódiu budou střídat různá hudební seskupení s různými žánry pro celou rodinu," řekl starosta Hejnic Jaroslav Demčák.

Sobotou vás provedou známé hudební skupiny a interpreti jako Marek Ztracený, ATMOmusic, Rybičky 48, Donaha, Michal Prokop, Michal Horák, Lenny a tento den zakončí "zpozakopcová" kapela VzHáčka.

V neděli má každý vstup zdarma. Vystoupí skupina Jelen, Petr Kolář, Dáda Patrasová, Bohemia Univerzal Dixieland, Circus Problem.

Tento malý hudební festival pod Jizerkami bude probíhat po oba dva dny v prostorách samotné akce na velké travnaté ploše před zahradou baziliky, také v sále místního kina a v přilehlé bazilice Navštívení Panny Marie.

Kompletní program a informace o vstupenkých naleznete zde.

Napsala Karolína Kopecká

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Už jsou zase tady. Rumunští podvodníci opět...

  • FOTO: Nikdy nevlastnila řidičák, přesto...

  • Obnova Lesního koupaliště začne už o...

  • Z havarovaného letadla zbyla jen ohořelá...

Reklama