Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Kultura

Poklad na Pohanských kamenech 2 aneb poprava loupežníka Brauna

čtvrtek, 17. srpna 2017, 16:41Kultura
 

Obec Višňová láká návštěvníky už tuto sobotu na pokračování loňské akce hledání pokladu na Pohanských kamenech, při kterém byl zatčen loupežník, jež se snažil poklad ukrást. Na letošní akci má kromě hledání nového pokladu proběhnout také poprava...

 

TRAILER TÝDNE: Osmdesátky opět ožijí ve druhé sérii Stranger Things

čtvrtek, 17. srpna 2017, 07:23Kultura
 

Jedna série a kult je na světě. Stranger Things se stali obřím překvapením. Kombinace klasických osmdesátkových scifáren s poetikou Stephena Kinga a chladnou ambientní muzikou dopadla výborně. A nyní tu máme pokračování…

 

SOUTĚŽ: Festival Hrady CZ na Bezdězu klepe na dveře. Máme pro vás lupeny zadarmo

středa, 16. srpna 2017, 10:22Kultura
 

Letos se koná již 13. ročník letního kulturního festivalu Hrady CZ, který probíhá celkově v osmi krajích České republiky. V Libereckém kraji se festival uskuteční v areálu za obcí Bezděz první víkend v září.

 

Jdeme do finále a za všechno vážně dík aneb Křižanské léto ještě nekončí

středa, 16. srpna 2017, 10:01Kultura
 

Letošní ročník Křižanského léta je opět nadmíru vydařený. Důkazem je plný amfiteátr a v něm skvělé publikum, neustávající smích na tváři všech zúčastněných a nekončící potlesk. Léto však ještě nekončí a na vás v Křižanech čekají další úžasné...

 

Operní pěvec Luděk Vele chystá poslední benefiční koncert pro Grabštejn

úterý, 15. srpna 2017, 16:56Kultura
 

Po čtvrtstoletí skončí benefiční koncerty, které ve prospěch hradu Grabštejn u Hrádku nad Nisou na Liberecku organizuje operní pěvec a místní patriot Luděk Vele. Poslední bude v sobotu od 17:00.

 

Jablonecké kino Radnice už nebude mít parní vytápění

neděle, 13. srpna 2017, 14:24Kultura
 

Jablonecké kino Radnice už nebude mít parní vytápění. Rekonstrukce topení v horním patře sálu a další práce v kině by měly skončit ještě v srpnu.

 

FILMOVÉ PREMIÉRY: Děti se zasmějí u Emoji ve filmu, dospělí se vyděsí u dvojky Annabelle

neděle, 13. srpna 2017, 00:49Kultura
 

Aktuální premiéry jsou v přímém kontrastu. Zatímco Emoji ve filmu vykouzlí na tváři úsměv, Annabelle 2 zkroutí obličej hrůzou. Přesvědčit se můžete v Cinestaru.

 

Umělci budou zasvěcovat zájemce do divadelní tvorby. Účastníci semináře vystoupí v divadle

sobota, 12. srpna 2017, 16:36Kultura
 

Divadelní profesionálové budou příští týden od pondělí v Malém divadle v Liberci zasvěcovat zájemce do herectví, tance a zpěvu. Účastníci na závěr pětidenního semináře vystoupí veřejně v divadle.

 

Ochutnejte divadlo. Letní workshop nabídne čtyři unikátní dílny i se závěrečným představením

čtvrtek, 10. srpna 2017, 10:04Kultura
 

Herectví, tanec, rytmika se zpěvem a alternativní divadlo. Letošní letní workshop libereckého divadla F. X. Šaldy nabídne čtyři dílny vedené profesionálními umělci. Už třetí ročník akce Ochutnejte divadlo startuje v Malém divadle v pondělí 14....

 

V Liberci budou hrát flašinetáři sedmi zemí až do pátku

středa, 9. srpna 2017, 19:39Kultura
 

Liberec ode dneška už poosmé hostí mezinárodní festival flašinetářů. Letos na třídenní akci, která potrvá do pátku, přijelo 38 pouličních umělců ze sedmi zemí. Po několika letech bude na festivalu flašinet poháněný parním strojem.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Útok na záchranáře. Napadený muž skončil s...

  • Lukáš Dvořák

  • Liberecký tunel čeká částečná uzavírka....

  • VIDEO: Řidič SUV přejel železniční přejezd...

Reklama