Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Kultura

Anenská sklářská slavnost proběhne v sobotu na Jizerce už potřinácté

středa, 19. července 2017, 10:27Kultura
 

Na Jizerce bude veselo. Celou slavnost odstartuje příjezd zakladatele skláren na Jizerce F. A. Riedla a poté se návštěvníci mohou těšit na lyžařskou štafetu nebo dřevorubeckou soutěž, ale i na příjezd historických kol z Polska. A v hale sklárny...

 

Jeřmanické letní slavnosti nabídnou rockfest i zábavu pro děti a dospělé

pondělí, 17. července 2017, 11:38Kultura
 

Rockovým festivalem odstartují v pátek 21. července dvoudenní Jeřmanické slavnosti. Na zábavný program se mohou těšit celé rodiny. Slavnosti potrvají do sobotních večerních hodin.

 

Nejen vycpaná zvířata a zkameněliny. Muzeum láká na Vlněné pohádkové odpoledne

pondělí, 17. července 2017, 05:49Kultura
 

Pobočka českolipského muzea Památník K. H. Máchy v Doksech umožní návštěvníkům 22. 7. od 13 do 18 hodin nahlédnout do jednoho z nejstarších řemesel – zpracování vlny a její následné využití k výrobě oděvů.

 

Od Švejka až po Šíleného Maxe: Začala sezóna letních kin

neděle, 16. července 2017, 13:39Kultura
 

Milovníci promítaných filmů pod širým nebem si letos opět přijdou na své, letní kina totiž zahájila sezónu. Možností, kde zhlédnout svůj oblíbený film netradičně, je v Liberci a jeho okolí hned několik.

 

TRAILER TÝDNE: Temná věž je opět o krok blíž

neděle, 16. července 2017, 06:00Kultura
 

Už jen měsíc a nějaký ten šušeň… Temná věž je na obzoru a je otázkou, zda se máme těšit, nebo se bát. Dle nového traileru to vypadá, že první varianta bude správnou volbou.

 

Hra o trůny: Tak už se konečně dočkáme

sobota, 15. července 2017, 03:37Kultura
 

Dlouho očekávaná premiéra sedmé série celosvětově oblíbeného seriálu Hra o trůny je konečně za dveřmi. Již na tuto neděli je na HBO naplánovaná premiéra prvního dílu již zmiňované sedmé série. Oproti předchozím šesti sériím, které měly vždy po...

 

FOTO: Jedinečná výstava u Fryče. České století v komiksu

pátek, 14. července 2017, 17:46Kultura
 

Série knižních komiksů s texty Pavla Kosatíka má svou výstavní podobu v díle devíti českých tvůrců dvou generací. Výprava do moderní historie vás překvapí – schody do prvního patra knihkupectví jsou cestou do dobrodružství našich dějin.

 

FOTO: V Liberci odstartovala unikátní výstava. V galerii můžete vidět Picassa nebo Chirica

pátek, 14. července 2017, 15:32Kultura
 

Sám majitel soukromé sbírky čítající stovky obrazů od desítek předních evropských malířů přijel představit do liberecké galerie alespoň část děl, která za svůj život nasbíral. Helmut Klewan je čtyřiasedmdesátiletý chlapík stále plný života i...

 

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Vladimíra Mišíka

pátek, 14. července 2017, 09:27KulturaSoutěže
 

Chcete vyrazit na skvělý koncert Vladimíra Mišíka a kapely ETC... do Křižan a nezaplatit za vstupenky ani korunu? Tak pro Vás máme jedinečnou možnost, jak získat lupeny zadarmo. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: kolikáté narozeniny oslavil v...

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Útok na záchranáře. Napadený muž skončil s...

  • Lukáš Dvořák

  • Liberecký tunel čeká částečná uzavírka....

  • VIDEO: Řidič SUV přejel železniční přejezd...

Reklama