FOTO: U radnice se opět sešli lidé nespokojení s prezidentem Zemanem a Andrejem Babišem

středa, 17. května 2017, 19:36

Také v Liberci se po týdnu opět sešli lidé nespokojení s vystupování prezidenta Miloše Zemana a také vicepremiéra Andreje Babiše. Přišlo jich o něco méně, asi dvě stovky. Během necelé hodiny se k současné situaci vyjádřilo několik řečníků a náměstím zaznělo také několik písní Karla Kryla.

„Nechceme Babiše, sorry jako.“ „Zemane, odejdi.“ Lidé ve středu v podvečer přišli vyjádřit svůj názor na současnou politickou situaci. Odmítli, že by byli podporovatelé premiéra Sobotky a nelíbili se jim ani další prezidentovy bonmoty.

Mezi řečníky zněly fráze například o směrování republiky prezidentem směrem na Východ a vadilo jim i chování hlavy státu. „Chci, abychom patřili do civilizované Evropy. S prezidentem souhlasím v tom, že lidé by se měli demokraticky vyjádřit ve volbách. Chci všechny poprosit, aby k volbám opravdu přišli,“ řekl třeba pedagog z jabloneckého gymnázia dr. Randy Libor Behúl.

Lucii Hrušové zase vadilo, že vicepremiér Babiš chce stát řídit jako firmu. „My pro vás nepracujeme, vy jste náš zaměstnanec. A já vám dávám padáka, pane Babiši!“ řekla.

 
 

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

redaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: redakce@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO, VIDEO: Jiří Kajínek je na svobodě....

  • Muž a žena bez jízdenek v autobuse číslo 12...

  • V Jablonném se střetla dvě auta, nehoda...

  • Půjdu si koupit husu a upeču si ji, řekl...

Reklama