Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat

Honza and the kite

 
pondělí, 4. března 2019, 11:05

Honza discovers a new world with his kite

10 year old Honza was flying a kite. The wind blew so strong that it lift the kite and the boy, and the kite fly so high and, with the boy screaming and hanging to it, that Honza didn’t manage to let go in time. The Kite flew in the direction of the wind dragging Honza behind. This way he flew over a big part of the world till he landed on an undiscovered island, with many fairytale figures like mermaids, elves, dwarves, etc. He saw beautiful big butterflies, birds, he found the nature lovely and fascinating. One dwarf took him to the king, who was a troll, but a nice one, he spoke to him: “Dear friend, we waited for you, you’re here to save us, my daughter, the princess is sad, can you make her happy?” Honza just took a flower and gave it to the princess, that made her happy. “You saved us, you’re our blessing, you can have anything from this island!” Well, Honza found a hill of gold and diamonds. “Yes, you can keep that, it’s no worth, you can’t eat it anyway.” Honza told him he would come back with a boat, to bring the gold home. He flew with his kite back home. His mother was angry: “Where have you been the whole year? As for punishment, you have home prison for a week!” Honza told her about the island. “Do you think I’ll eat that kind of nonsense? Another week for that!” Honza got upset, and had to wait till he grew up, earned some money, buy his own boat, then go for the gold.

Štítky Blog

 


 

Kam dál?

PLÁN ÚTĚKU: Domov zvířat

pátek, 8. února 2019, 18:28

Celou tu proklatě dlouho dobu, celých proklatě dlouhých 8 měsíců, co jsem tady, jsem se snažil chovat jako člověk, se všema sem...

Setkání s občany v Hanychově

pondělí, 28. ledna 2019, 12:13

Dne 24.01.2019 se konalo setkání s občany Hanychova s primátorem města a vedením města. Kde se diskutovalo o aktuálních tématech,...

PLÁN ÚTĚKU: 23 hodin

sobota, 26. ledna 2019, 17:12

Můj soud skončil docela špatně. No teda jak se to vezme. O domácí vězení můžu žádat až po jedné polovině trestu. Ale proč tedy...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých podmínkách žije v johannesburské věznici Čech Radovan Krejčíř, jaký má přístup k lékařské péči a ke komunikaci s právním zástupcem. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Po dřívější obdobné návštěvě u Krejčíře české velvyslanectví oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného na zlepšení podmínek v tamním vězení.

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera zaznamenala na jatkách ve Všeticích ve středních Čechách brutální zacházení se zvířaty. Případem se už zabývá krajská veterinární správa, kam podnět podalo sdružení Zvířata nejíme, které záběry natočené letos v létě rozeslalo do médií.