Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat

Masakrová romance v kostele

 
úterý, 12. února 2019, 11:05

Poslední zpověď

President Spojených Států vždy navštěvoval každou neděli večer kostel se vyzpovídat ze svých hříchů. Pravidelně se sešel s knězem v zpovědnici. Po té, co se vyzpovídal ze svých hříchů, aby se od ně očistil, president a kněz se v zpovědnici pomilovali a u toho, odříkal president 10x otčenáš. Tento president vedl hotelový řetězec, byl bohatý od svého narození, ukázal se jako rasista, znemožnil ženy, podváděl svoji ženu a řekl, že vojáci, kteří byli chyceni nepřítelem, byli zmučeni a strávili několik let ve vězení, nebyli ve skutečnosti hrdinové, no, stejně vyhrál presidentské volby. U své poslední zpovědi, ve zpovědnici, když masturboval, řekl: „No, přefikl jsem další misku, z Venezuely, zaplatil jsem jí 1000 dolarů za její službu, a prodal jsem víc zbraní do Turecka, aby je mohli převážet do IS a poslal jsem nějaké hloupé iránské děti do Iránu a nechal jejich rodiče taky ve vězení, jo, a srazil jsem na stařenu, když jsem řídil, asi to přežila… ach, ty špatné činy,…“ podíval se na mřížkované okno, za kterým běžně kněz seděl, jenže žádná odpověď. „Otče, jste…“ Ale v tu chvíli nějaké černá příšera s rudýma očima, dlouhými ostrými drápy, špičatými tesáky a ďábelskými parohy na ně skočil, roztrhl ho na kusy a sežral ho. Jen krev a malé kousky masa po něm zbylo. Nikdo nemohl oběť identifikovat, president byl nahlášen nezvěstným a kněz zůstal zticha a těšil se na nového presidenta.

Štítky Blog

 


 

Kam dál?

PLÁN ÚTĚKU: Domov zvířat

pátek, 8. února 2019, 18:28

Celou tu proklatě dlouho dobu, celých proklatě dlouhých 8 měsíců, co jsem tady, jsem se snažil chovat jako člověk, se všema sem...

Setkání s občany v Hanychově

pondělí, 28. ledna 2019, 12:13

Dne 24.01.2019 se konalo setkání s občany Hanychova s primátorem města a vedením města. Kde se diskutovalo o aktuálních tématech,...

PLÁN ÚTĚKU: 23 hodin

sobota, 26. ledna 2019, 17:12

Můj soud skončil docela špatně. No teda jak se to vezme. O domácí vězení můžu žádat až po jedné polovině trestu. Ale proč tedy...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky. Rozhodl se tak na základě analýzy výsledků maturantů ve vybraných úlohách z minulých let. Podle ministra je třeba nejdřív zlepšit výuku matematiky tak, aby jí žáci skutečně rozuměli, a až potom případně zavést povinnou maturitu. Novinářům to sdělilo tiskové oddělení ministerstva školství v reakci na informace Deníku. Zákon v současnosti počítá se zavedením povinné maturity z matematiky nejpozději od jara 2022.

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

Letiště Václava Havla vyloučilo z výběrového řízení na sedm celotělových skenerů čínské firmy Huawei a ZTE. K tomuto kroku přistoupilo na základě loňského varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Ani jedna z čínských korporací se do tendru nemohla ani přihlásit. Jiné společnosti v tendru jejich produkty nevyužívají. Skenery za 30 milionů korun mají přispět k vyšší bezpečnosti cestujících. Uvedl to Deník N.

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

Předsednictvo ČSSD dnes nepodpořilo odchod strany z vlády. Pro opuštění kabinetu hlasovalo 11 ze 42 přítomných představitelů vedení sociální demokracie. Po jednání předsednictva to novinářům řekl předseda sociální demokracie Jan Hamáček. Pro odchod z koaliční vlády s hnutím ANO podle něj nehlasoval nikdo z užšího stranického vedení.