Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat

Odplata předpovědi počasí po Skotsku

 
úterý, 26. února 2019, 11:05

Super padouch vyhraje

Stuart měl moc, která mu umožnila ovlivnit počasí tak, že prostě ho předpověděl, takto si mohl dopřát jakékoliv počasí. Pocházel ze Skotska a nenáviděl Angličany. V Anglii mu dali padáka z televizní společnosti, ale skotská televizní společnost si pomyslela, že by ho mohla zaměstnat a využít jeho moc ve svůj prospěch. A tak Stuart předvídal pěkné teplé počasí pro Skotsko a pro Anglii mrazivé se sněhovou bouří. „Oi! Pán rosnička se vrátil s naprosto parádní předpovědí počasí – příjemné slunko pro všechny lidi ve Skotsku a pro vás, parchanti angličtí, sněhové vichřice při -15°!“ A tak Angličani trpěli kvůli příšernému počasí po celý rok. Ani superhrdinové jako James Bond ani kapitán Británie nechtěli ho zastavit, jelikož venku sněžilo. No, Angličani, s nadějí pěkného počasí, souhlasili se Skotskými požadavky – to znamenalo, že Skotský parlament převezme moc po celé Británii, se sídlem v Edinburghu, královna se stala uklízečkou, Princ William musel chodit jako přerostlé mimino s dudlíkem a plíny po Prince Street. Hlavní třída v Edinburghu, jeho manželka musela tancovat erotické tance na tyči v tom nejvíce špinavém pajzlu Skotska a jejich děti musely chodit do skotské školy, kde by si přisvojili skotský přízvuk. Stuart „Skotská Rosnička“ se stal zachráncem Skotska.

Štítky Blog

 


 

Kam dál?

PLÁN ÚTĚKU: Domov zvířat

pátek, 8. února 2019, 18:28

Celou tu proklatě dlouho dobu, celých proklatě dlouhých 8 měsíců, co jsem tady, jsem se snažil chovat jako člověk, se všema sem...

Setkání s občany v Hanychově

pondělí, 28. ledna 2019, 12:13

Dne 24.01.2019 se konalo setkání s občany Hanychova s primátorem města a vedením města. Kde se diskutovalo o aktuálních tématech,...

PLÁN ÚTĚKU: 23 hodin

sobota, 26. ledna 2019, 17:12

Můj soud skončil docela špatně. No teda jak se to vezme. O domácí vězení můžu žádat až po jedné polovině trestu. Ale proč tedy...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky. Rozhodl se tak na základě analýzy výsledků maturantů ve vybraných úlohách z minulých let. Podle ministra je třeba nejdřív zlepšit výuku matematiky tak, aby jí žáci skutečně rozuměli, a až potom případně zavést povinnou maturitu. Novinářům to sdělilo tiskové oddělení ministerstva školství v reakci na informace Deníku. Zákon v současnosti počítá se zavedením povinné maturity z matematiky nejpozději od jara 2022.

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

Letiště Václava Havla vyloučilo z výběrového řízení na sedm celotělových skenerů čínské firmy Huawei a ZTE. K tomuto kroku přistoupilo na základě loňského varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Ani jedna z čínských korporací se do tendru nemohla ani přihlásit. Jiné společnosti v tendru jejich produkty nevyužívají. Skenery za 30 milionů korun mají přispět k vyšší bezpečnosti cestujících. Uvedl to Deník N.

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

Předsednictvo ČSSD dnes nepodpořilo odchod strany z vlády. Pro opuštění kabinetu hlasovalo 11 ze 42 přítomných představitelů vedení sociální demokracie. Po jednání předsednictva to novinářům řekl předseda sociální demokracie Jan Hamáček. Pro odchod z koaliční vlády s hnutím ANO podle něj nehlasoval nikdo z užšího stranického vedení.