Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Získejte práci v Německu. Kulturinsel Einsiedel nabízí dvě volná místa: vedoucí zážitkové gastronomie a kuchař

 
pondělí, 7. května 2018, 10:33

Chcete zajímavou práci v netradičním prostředí? Máte jedinečnou příležitost! Zábavní volnočasový park Kulturinsel Einsiedel, nedaleko Görlitz, přiláká ročně stovky tisíc návštěvníků! Staňte se členem našeho kreativního týmu i Vy, proměňte práci v zábavu, navíc v unikátním prostředí a atmosféře a za zajímavé peníze.

Co nabízíme?

Samozřejmě v první řadě zajímavé finanční ohodnocení, ubytování hrazené zaměstnavatelem i příspěvky k německému zdravotnímu, sociálnímu a důchodovému pojištění i příspěvky na děti. Budete pracovat v jednom z nejatraktivnějších zábavních parků v regionu, můžete se plně realizovat, protože naše pracovní prostředí je opravdu kreativní a pestré.

Navíc budete pracovat skutečně v přátelském týmu, atmosféra je u nás opravdu příjemná a tak se tu budete cítit opravdu dobře! Kromě běžného provozu se navíc zúčastníte nejrůznějších akcí a festivalů a čekají na vás i další výhody formou vstupenek, slev a podobně.

A co od Vás očekáváme

Měli byste mít zkušenosti v oblasti gastronomie, chuť experimentovat a být kreativní. Pokud vás zaujala pozice vedoucího, pak očekáváme, že máte již zkušenosti i s managementem a plánováním v oblasti gastronomie, schopnost komunikace se zákazníky a také talent prodávat.

Velmi úzce budete spolupracovat i s vedením společnosti. Pro obě pozice je také podmínkou zájem účastnit se našich specifických akcí a festivalů, například podzimního svátku FOLKLORUM. A co ještě? Samozřejmě znalost němčiny.

Více o Kulturinselu se můžete dozvědět zde.

Zaujala vás některá z pozic? Pište na sarah@kulturinsel.de, nástup je možný ihned.

PR text

Kam dál?

DRBNA BARISTKA: Kouzlo Latte art. Jak se naučit základy v domácích...

středa, 17. ledna 2018, 11:06

Medvídci, sluníčka, kytičky, čtyřlístky, ale i vaše podobizna či jiný zajímavý obrázek. Technice Latte art se meze rozhodně...

Prodejců kaprů přibývá. Víte, na co si dát pozor při nákupu v jejich...

čtvrtek, 21. prosince 2017, 16:54

Vánoce bez kapra? Jen málokdo v tuzemsku si to dokáže představit. I proto v ulicích měst přibývá prodejců kaprů. V letošním roce...

Pět zajímavostí o adventu – ohromte své okolí

sobota, 2. prosince 2017, 03:50

Vánoce se blíží a s nimi tradiční i novodobé zvyky jako zdobení domácností, zapalování svíček na adventním věnci, vyloupávání...

Nájem na dobu určitou – co dělat po uplynutí sjednané doby?

sobota, 15. července 2017, 23:27

Řada pronajímatelů byt pronajímá na dobu určitou, například na jeden rok, aby si nájemce nejprve vyzkoušela. Víte, že k...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Měří, nebo neměří? V Liberci se opět řeší...

  • Policie zadržela dva mladíky. Distribuovali...

  • FOTO: Teknaři se po Czaroteku vydali na...

  • FOTO, VIDEO: NA Kunratické shořela stodola....

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hnutí Slušní lidé podle politologa náleží k radikální pravici

Hnutí Slušní lidé lze podle politologa Miroslava Mareše řadit k radikální pravici, dosud ale není pevně ideologicky ukotvené. Jako vysloveně extremistické by zatím Mareš hnutí necharakterizoval, byť se v tomto kontextu objevilo v jedné ze zpráv ministerstva vnitra.

Miloš Zeman, Churchill a prezident s demencí

Miloš Zeman opět zaujal široké publikum svým projevem na pražském Žofíně. Protože se ale v poslední době český prezident hodně opakuje, jeho výroky mířené k médiím, komentátorům či Bakalovi nikoho nemohly překvapit.

Zloděj ukradl vepře. Policie pátrá po obou

Šedesátikilového vepříka, jehož domovem byl zábavní park Šťastná země v Karlovicích, někdo 22. května odcizil. Zvíře zaměstnanci naposledy viděli v úterý kolem sedmé hodiny večerní a podle policie je návrat prasátka velice nepravděpodobný.