Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Získejte práci v Německu. Kulturinsel Einsiedel nabízí dvě volná místa: vedoucí zážitkové gastronomie a kuchař

 
pondělí, 7. května 2018, 10:33

Chcete zajímavou práci v netradičním prostředí? Máte jedinečnou příležitost! Zábavní volnočasový park Kulturinsel Einsiedel, nedaleko Görlitz, přiláká ročně stovky tisíc návštěvníků! Staňte se členem našeho kreativního týmu i Vy, proměňte práci v zábavu, navíc v unikátním prostředí a atmosféře a za zajímavé peníze.

Co nabízíme?

Samozřejmě v první řadě zajímavé finanční ohodnocení, ubytování hrazené zaměstnavatelem i příspěvky k německému zdravotnímu, sociálnímu a důchodovému pojištění i příspěvky na děti. Budete pracovat v jednom z nejatraktivnějších zábavních parků v regionu, můžete se plně realizovat, protože naše pracovní prostředí je opravdu kreativní a pestré.

Navíc budete pracovat skutečně v přátelském týmu, atmosféra je u nás opravdu příjemná a tak se tu budete cítit opravdu dobře! Kromě běžného provozu se navíc zúčastníte nejrůznějších akcí a festivalů a čekají na vás i další výhody formou vstupenek, slev a podobně.

A co od Vás očekáváme

Měli byste mít zkušenosti v oblasti gastronomie, chuť experimentovat a být kreativní. Pokud vás zaujala pozice vedoucího, pak očekáváme, že máte již zkušenosti i s managementem a plánováním v oblasti gastronomie, schopnost komunikace se zákazníky a také talent prodávat.

Velmi úzce budete spolupracovat i s vedením společnosti. Pro obě pozice je také podmínkou zájem účastnit se našich specifických akcí a festivalů, například podzimního svátku FOLKLORUM. A co ještě? Samozřejmě znalost němčiny.

Více o Kulturinselu se můžete dozvědět zde.

Zaujala vás některá z pozic? Pište na sarah@kulturinsel.de, nástup je možný ihned.

PR text
 


 

Kam dál?

DRBNA BARISTKA: Kouzlo Latte art. Jak se naučit základy v domácích...

středa, 17. ledna 2018, 11:06

Medvídci, sluníčka, kytičky, čtyřlístky, ale i vaše podobizna či jiný zajímavý obrázek. Technice Latte art se meze rozhodně...

Prodejců kaprů přibývá. Víte, na co si dát pozor při nákupu v jejich...

čtvrtek, 21. prosince 2017, 16:54

Vánoce bez kapra? Jen málokdo v tuzemsku si to dokáže představit. I proto v ulicích měst přibývá prodejců kaprů. V letošním roce...

Pět zajímavostí o adventu – ohromte své okolí

sobota, 2. prosince 2017, 03:50

Vánoce se blíží a s nimi tradiční i novodobé zvyky jako zdobení domácností, zapalování svíček na adventním věnci, vyloupávání...

Nájem na dobu určitou – co dělat po uplynutí sjednané doby?

sobota, 15. července 2017, 23:27

Řada pronajímatelů byt pronajímá na dobu určitou, například na jeden rok, aby si nájemce nejprve vyzkoušela. Víte, že k...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Donald Trump teď platí státní recepce ze svého. Americká rozpočtová nouze se týká i ambasády v Česku

„Máme tu pizzy, 300 hamburgerů, hranolky, hodně, hodně hranolek! Všechno naše nejoblíbenější jídlo,” rozplýval se americký prezident před vítězi americké Národní studentské fotbalové ligy, které pozval na recepci do Bílého domu. Protože kuchaři museli kvůli rozpočtové nouzi na neplacenou dovolenou, “vaří” si teď Donald Trump sám.

Kvalita života v Brně je vyšší než v New Yorku, Praze nebo Londýně

Jak se žije v Brně? Lépe než v New Yorku nebo Londýně. Přesto si moravská metropole oproti předchozím letům v porovnání s jinými městy světa výrazně pohoršila. Žebříček měst s nejlepším prostředím životu vydává každoročně server Numbeo, který sbírá data od uživatelů a porovnává je u 226 měst světa. Brno letos skončilo na 89. místě, Praha na 97.

Fakulta umění a architektury hledá děkana. Na post se hlásí i Osamu Okamura

Už příští čtvrtek zvolí akademický senát fakulty umění a architektury liberecké Technické univerzity nového děkana. Vybírat se bude ze dvou jmen - Jana Stolína, který na fakultě působí dvacet let a Osamu Okamury, který přednáší například na pražské vysoké škole ARCHIP.