Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pod stromeček knihu. Jaké tituly se letos prodávají nejvíce?

 
pátek, 21. prosince 2018, 13:35

Přemýšlíte, co ještě pod stromeček? Knihou se rozhodně nikdy nic nezkazí. A jakou knihu tedy vybrat? S Knihkupectvím Fryč jsme sestavili žebříček dvanácti knih, které se letos nejlépe prodávaly. Třeba si vyberete.

1. Patrik Hartl: Nejlepší víkend

Michal Viewegh předal žezlo nejoblíbenějšího autora odpočinkového čtení Patriku Hartlovi. Jeho poslední román již potěšil desetitisíce lidí! Na silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Všichni touží změnit svůj život a doufají, že se jim to během nového roku podaří.

2. Pavel Kolář a Renata Červenková: Labyrint pohybu

Jedno z knižních překvapení letošního roku. Mimořádně zajímavý knižní rozhovor se slavným fyziterapeutem odhaluje překvapivé souvislosti, neboť v našem organismu se nic neděje náhodně. Proč nás bolí rameno, když máme nádor plic? Proč sušinka uveze na kolečku víc než kulturista? Proč magnetická rezonance nic neobjeví, i když nás záda pekelně bolí? Proč je někdo pohybově šikovnější než ti druzí?

3. Dominik Rubáš: Přírodní klenoty Podještědí

Kniha o krajině, kniha průvodce, kniha jako inspirace k toulkám a výletům. V knize je popsáno několik set přírodních zajímavostí, které leží v oblasti mezi Turnovem, Libercem, Jablonným v Podještědí a Mnichovým Hradištěm. Velká část lokalit je navíc zobrazena na fotografii. Kromě téměř osmi set barevných fotografií kniha obsahuje ilustrace a básně o podještědské krajině.

4. Liberec - historie, kultura, lidé

Nejnovější dějiny našeho města. Cesta do dávné i nedávné minulosti v devíti kapitolách.

5. Svět tramvají Erwina Cettinea - Liberec a Jablonec n. N.

Nádherné fotografie, na kterých najdete nejen tramvaje, ale i dávnou podobu dvou měst.

6. Miloslav Nevrlý: Karpatské hry

Jsou knihy, které mění život. Tato je jednou z nich. Podobně jako Kniha o Jizerských horách objevila mnoha lidem jejich kraj, svět pomníčků, dávných cest a příběhů, tak i Karpatské hry ovlivnily tisíce a tisíce lidí.

7. Jaroslav Rudiš: Český ráj
8. Dan Brown: Počátek
9. Radkin Honzák: Psychosomatická prvouka
10. Erik Tabery: Opuštěná společnost
11. Miroslav Nevrlý: Moje ptačí roky
12. Miroslav Macek: Saturnin se vrací

Napsal(a) redakce | Foto Knihkupectví Fryč
 


 

Kam dál?

POLITICKÁ KORIDA: Deset let od MS v lyžování. Mělo by město pořádat...

čtvrtek, 20. prosince 2018, 18:05

V únoru uplyne deset let od světového šampionátu v klasickém lyžování v Liberci. Mistrovství skončilo dluhy, trestními oznámeními...

VIDEO: Předvánoční přírůstek. V Liberecké ZOO se narodila dvě lví...

úterý, 18. prosince 2018, 11:06

Lvice Shani porodila v noci na pátek v liberecké ZOO dvě zdravá mláďata. Jde o velmi vzácný počin, lva berberského se v Liberci...

FOTO: Zabití a vykuchání psa, prodej vánočního psího masa vzbudil na...

neděle, 16. prosince 2018, 18:49

„Ochutnejte psí maso!“ „Kapr také cítí bolest!“ Tak lákali liberečtí aktivisté kolemjdoucí ke svému stánku na Fügnerce, kde...

Budou Vánoce na sněhu? V příštím týdnu se oteplí, zima přijde až na...

neděle, 16. prosince 2018, 09:07

O vánočních svátcích budou v Česku podle meteorologů venkovní teploty pravděpodobně nad nulou, až na Silvestra se ochladí. Sněhu...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.

Mediální magnát zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Mediální podnikatel Jaromír Soukup zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Chce bránit národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy. Majitel mediálních firem Médea Group a Empresa Media to dnes oznámil ve své televizi Barrandov v pořadu Moje zprávy.

Byl čin Jana Palacha a dalších ,,pochodní“ hrdinský nebo šlo jen o demonstraci, která skončila smrtí?

I po tolika letech je sebevražedná vlna rozpoutaná Janem Palachem, kterého následovali Josef Hlavatý, Miroslav Malinka, Jan Zajíc a Evžen Plocek předmětem diskuzí. Někteří je obdivují jako hrdiny, jiní považují jejich smrt za zbytečně velkou oběť.