Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme Novináře

středa, 19. června 2013, 10:45

Chceš se stát novinářem? Piš pro Libereckou Drbnu!


Láká vás setkání se zajímavými lidmi ze společnosti, kultury nebo sportu? Umíte přeměnit své myšlenky v kvalitní písemný projev? Zvládnete zachytit ty nejdůležitější momenty na fotoaparát? Chcete si vyzkoušet zajímavou práci novináře? Liberecká Drbna vám dá příležitost realizovat se!

Úspěšný mediální projekt Budějcká Drbna, který už více než rok přináší obyvatelům Českých Budějovic ty nejzajímavější informace nejen o běžném životě kolem nich, ale představuje také méně či více známé osobnosti z jihočeské metropole, rozšiřuje svou působnost i do Liberce.

Cílem Liberecké Drbny není soupeření s bulvárními plátky, jimiž je náš trh přesycen. Drbnička se chce dívat na dění ve městě a jeho okolí trochu jinýma očima. Má v plánu nazývat věci pravými jmény a nebát se rýpat do něčeho, kam se ostatní bojí strčit nos. Od toho je to přeci Drbna, ne?

Pokud máš i ty chuť vyzkoušet si zajímavou profesi novináře, napiš nám o sobě na e-mail redakce@libereckadrbna.cz.

 


 

Kam dál?

Švanda musí být! Čechy ani tragédie nepoloží na lopatky

středa, 5. června 2013, 21:14

Dramatická situace, která nastala kvůli záplavám po celé republice, se postupně začíná uvolňovat. Voda pomalu opadá a nebyli by...

O projektu

pondělí, 0.  0000

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.