Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme Novináře

středa, 19. června 2013, 10:45

Chceš se stát novinářem? Piš pro Libereckou Drbnu!


Láká vás setkání se zajímavými lidmi ze společnosti, kultury nebo sportu? Umíte přeměnit své myšlenky v kvalitní písemný projev? Zvládnete zachytit ty nejdůležitější momenty na fotoaparát? Chcete si vyzkoušet zajímavou práci novináře? Liberecká Drbna vám dá příležitost realizovat se!

Úspěšný mediální projekt Budějcká Drbna, který už více než rok přináší obyvatelům Českých Budějovic ty nejzajímavější informace nejen o běžném životě kolem nich, ale představuje také méně či více známé osobnosti z jihočeské metropole, rozšiřuje svou působnost i do Liberce.

Cílem Liberecké Drbny není soupeření s bulvárními plátky, jimiž je náš trh přesycen. Drbnička se chce dívat na dění ve městě a jeho okolí trochu jinýma očima. Má v plánu nazývat věci pravými jmény a nebát se rýpat do něčeho, kam se ostatní bojí strčit nos. Od toho je to přeci Drbna, ne?

Pokud máš i ty chuť vyzkoušet si zajímavou profesi novináře, napiš nám o sobě na e-mail redakce@libereckadrbna.cz.

 


 

Kam dál?

Švanda musí být! Čechy ani tragédie nepoloží na lopatky

středa, 5. června 2013, 21:14

Dramatická situace, která nastala kvůli záplavám po celé republice, se postupně začíná uvolňovat. Voda pomalu opadá a nebyli by...

O projektu

pondělí, 0.  0000

Kontakty

pondělí, 0.  0000

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Ochota Česka podílet se na řešení migrace se blíží nule, komentuje německý ministr vnitra

Připravenost Česka podílet se na společném evropském řešení migrace se podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera blíží nule. Tento dojem si odvezl ze své nedávné návštěvy Prahy. Řekl to na tiskové konferenci v Berlíně, kde se také jasně přihlásil k povinnosti zachraňovat migranty ze Středozemního moře.

Okamurovi bych pomočil hrob, Soukup je narcista v nejextrémnější podobě, říká řeporyjský starosta Pavel Novotný

Pavla Novotného netřeba představovat. „Dělník bulváru na odpočinku“, jak se na Facebooku nazývá, už nepůsobí vrásky na čele celebrit. Od loňského roku vede pražskou městskou část Řeporyje jako starosta. Sám přiznává, že nyní zažívá jedno z nejšťastnějších životních období. Ruce pryč od bulváru ale nedává. Nutkání věnovat se žurnalistice stále přetrvává.

Fond životního prostředí pozastavil Agrofertu národní dotaci

Kvůli možnému střetu zájmů bývalého vlastníka Agrofertu premiéra Andreje Babiše (ANO) pozastavil náměstek Státního fondu životního prostředí Leo Steiner národní dotace pro podnik holdingu Agrofert - lihovar v Kutné Hoře. Píšou o tom dnešní Hospodářské noviny. Rozhodnutí se netýká evropských dotací, ale těch českých. Mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka sdělil, že o pozastavení proplacení společnost nemá informace.