Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Potřebujete poradit s pojištěním Vašeho vozidla?

 

Potřebujete poradit s pojištěním Vašeho vozidla? Nejste si jisti, jak postupovat v případě výpovědi smlouvy, přechodu k jiné pojišťovně nebo při výběru vhodného pojištění? Na tyto i další dotazy se zeptejte zkušených poradců na pojištění motorových vozidel ze společnosti Srovnator.cz, kteří budou odpovídat minimálně dvakrát týdně.

 
Formulář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.
 

Otázka: Dobrý den, přišel mi od pojišťovny dopis, kde mě informují o navýšení pojistného. S navýšením pojistného nesouhlasím. Co s tím mohu dělat? Děkuji

Jan
 

Odpověď: Dobrý den Jane, k navýšení pojistného během letošního roku dochází u všech pojišťoven. Pokud s navýšením pojistného nesouhlasíte, máte od obdržení tohoto dopisu, lhůtu jeden měsíc na vyjádření nesouhlasu, a možnost ukončit tuto pojistnou smlouvu. Nesmí se však jednat o navýšení z důvodu způsobené pojistné události. V případě, kdy Vám pojišťovna tuto informaci zaslala s dostatečným předstihem, můžete také ukončit pojistnou smlouvu k výročí, přičemž musí být písemná výpověď doručena pojišťovně minimálně šest týdnů před výročním datem. Na tomto odkazu si můžete vygenerovat výpověď, kterou poté stačí pouze vytisknout, podepsat a odeslat na adresu pojišťovny: https://www.srovnator.cz/povinne-ruceni-generator-vypovedi/ Jestliže si s ukončením pojistné smlouvy nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit na naší e-mailové adrese info@srovnator.cz nebo na naší infolince 841 292 292. Hezký den Vám přeje tým Srovnátora 17.10.2014 10:55:49

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

V čele Prahy 5 skončila dosavadní rada v čele se starostou Danielem Mazurem (Piráti). Zastupitelé ODS, ANO, TOP 09, STAN a SNOP 5 schválili její odvolání, nyní se bude volit nové vedení městské části. Koalici dosud tvořili Piráti, ODS, ANO a SNOP 5, tři ze čtyř stran v pondělí vypověděly koaliční spolupráci s Piráty. Podle zástupců dalších stran starosta nezvládal vedení radnice. Podle Pirátů jde o zástupné důvody a ve skutečnosti zastupitelům vadilo, že se začaly řešit problémy s veřejnými zakázkami.

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

Česká společnost je rozdělena do šesti společenských tříd, které se liší složením svých zdrojů a pozicí ve společnosti. Vyplývá to z průzkumu, na kterém spolupracoval Český rozhlas (ČRo) s několika sociology. Do dvou typů vyšší střední třídy náleží zhruba třetina lidí, tři typy nižší střední třídy podle odborníků zahrnují téměř polovinu respondentů a do nejnižší, takzvané strádající třídy patří 18 procent lidí. Průzkumu se v červnu zúčastnilo 4039 respondentů z 1300 obcí, provedly jej agentury MEDIAN a STEM/MARK. Na dnešní tiskové konferenci ho představili zástupci ČRo a tři sociologové.

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

Celkem deset inovativních projektů soupeří v ekologické soutěži E.ON Energy Globe, která letos odstartovala už pojedenácté. Ekologického Oskara získá ale jen jeden. Vítězný projekt bude Českou republiku zastupovat na mezinárodním finále ve Finsku. České vyhlášení odvysílá 12. října ČT1.