Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Pozor na šmejdy! Tentokrát v Turnově!

neděle, 22. září 2013, 21:47

Před nedávnem jsem vás upozorňoval na šmejdy, kteří prodávali masážní polštářky v OC Delta v Liberci. Po kontrole, kterou provedla ČOI, se po nich najednou slehla zem. Avšak stále ve svém nekalém jednání pokračují, tentokrát operují v Turnově - OD Prior.

Bohužel se jim dále daří okrádat nevědomé lidi. Dostal jsem od jednoho podvedeného tento e-mail. Zachovávám však jeho anonymitu.

Čtěte také: Šmejdi aneb prodej masážních polštářů - OC Delta, Liberec
Čtěte také: Šmejdi - OC Delta II.

Dobrý den, jsem ve stejné situaci, jakou popisujete ve svém článku o prodeji rehabilitačních polštářů WELLMAX, tentokrát v OD Prior v Turnově. Poslala jsem na firmu Kateřina Zupková do místa podnikání /Denisova 119/1, Teplice/ balík i doporučeně s dodejkou dopis s odstoupením od smlouvy. Balík se ještě nevrátil, ale dopis s odstoupením je zpět, že není možné ho doručit. Prosím poraďte jaká je správná adresa pro doručování, jestli vůbec vlastně existuje. Děkuji předem za zprávu.

XYZ

Po uveřejnění prvního článku, se na mě již několik lidí obrátilo. Dostával jsem na prodejce různé informace a mohu říci, že nepřebírání zásilek je u tohoto prodejce běžná věc. Mám dokonce informaci, že se na této adrese nezdržuje ani fyzicky.

Stále platí má výzva, upozorněte na tyto šmejdy co největší okolí.  

Děkuji
Jakub

 

 

Napsal: Jakub Ludl

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie vyšetřuje od sobotního rána nález...

  • FOTO: Vyhlášenou kolibu 4 Kameny u dálnice...

  • FOTO: Z koliby 4 Kameny zbylo jen ohořelé...

  • FOTO: Na Nové Louce hořela sauna v Šámalově...