Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Masakrová romance na výšce

středa, 27. června 2018, 11:41

Praxe je nejlepší metoda učení

Pokud jste si přáli prospět v lekcích sexuologie, tak stačilo být atraktivní studentkou, nosit minisukni, navštívit p. profesora Šourka jménem Ian, souložit s nim, a dal vám jedničku s hvězdičkou, takto splnit zkoušku. Kluci si s sice s nim nemohli souložit, ale když si přivedli do jeho kabiny přitažlivou přítelkyní a před ním si to rozdali, tak klukům také rozdával jedničky. Při souložích je i zkoušel v rámci předmětu sexuologie, ale bral to spíš jako sexuální hru. Co se týkalo méně přitažlivých žen, ty se musely snažit jinak, prostě šprtat, napsat dobře diplomovou práci atd. Profesor si vždy stál názoru, že praxe je nejlepší metoda vzdělání. Ale jak si dobře tušíte, pán Šourek zemřel. Jednoho dne očekával studentku, lehnul si na svoji pohovku se svázanýma očima přikázal studentce: „Něžně mně svlíkni!“ Jenže onen dotyčný mu oblečení roztrhl na hadry. Teda, to je nějaká dračice, si pomyslel. „Ok, když takhle, nyní mně hezky hlaď po tělu.“ Místo hladkého pohlazení se dočkal šíleného škrábnutí až to krve a pak ucítil kousnutí do krku. Ať to bylo co to bylo, tak jeho to roztrhalo na kusy a zbylo z ně jen malé kousky masa, a krev se rozlila po celé místnosti. Policie záležitost uzavřela jako nevyřešený.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V objednané zásilce mu omylem dorazil také...

  • Další uzavírka v centru. Do konce prázdnin...

  • VIDEO: Policie pátrá po viníkovi nehody,...

  • FOTO: Zlomená vidlice, prasklá helma....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Indonésii kvůli fotbalu prudce vzrostla cena vajec

Nečekaný dopad měl v Indonésii nedávný světový šampionát ve fotbale. V zemi o více než pětinu stoupla cena vajec, která tak byla nejdražší za poslední dva roky. Mistrovství výrazně podpořilo spotřebu, neboť lidé během sledování zápasů doma konzumovali oblíbené nudle s vejci.

Zajímá vás přítomnost úředníků na krajském úřadě? Teď už se ji na internetu nedozvíte

Telefonní seznam Krajského úřadu Kraje Vysočina už zhruba týden nenabízí aktuální přehled přítomností označených barevnými symboly u konkrétních jmen jednotlivých pracovníků. V praxi to znamená, že na internetu i nadále najdete u jmen kolegyň a kolegů jejich pracovní kontaktní informace, nikoli však aktuální informaci o jejich přítomnosti na pracovišti, popisuje změnu ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

Afričan, kterého v tramvaji zmlátili fanoušci Sigmy Olomouc, utrpěl trauma. Nepřijde k soudu

Sedmatřicetiletý Afričan, kterého v pražské MHD napadli fotbaloví chuligáni podporující tým SK Sigma Olomouc, trpí posttraumatickou stresovou poruchou, depresemi a komplikacemi v práci. Podle serveru Lidovky.cz to plyne z obžaloby. Tři agresoři předstoupí před soud počátkem září. Napadený se soudu pravděpodobně zúčastní přes video.