Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Restaurant Island Carib

pátek, 6. července 2018, 12:29

Discover the concept of gastronomy

Ed discovered a new restaurant called Zur Insel Karib. Ed liked trying new diners so he simply entered the place. Some very slim waiter with greasy dark hair combed sideways, bulging eyes, white pale face, pointy nose and overall looked insane, greeted him: “Willkommen zu our restaurant, bitte, komm in und hab a seat.” Ed looked around and saw no customers, he found the place creepy empty. But he was hungry, sat down and looked into the menu. “Anything zu trinken, herr?” Ed saw in the menu Blut Rotwein. Everything in the menu was written in German. “I´ll have the red wine please.” While waiting for the wine, he continued reading the menu. He found Schnitzel von menschlichen Brust, Gebraten Finger (that could be fish fingers),Rumpsteak von Menschen…” He didn´t understand the offer much. He got the wine and ordered the Schnitzel. “Excellent choice, herr.” Ed tasted the wine, it tasted funny, kinda thick and bitter and the taste was somehow familiar to him, but not connected with wine. Then he got the schnitzel with potatoes. “Guten Apetit,” The slicky waiter wished him. The meat was pretty thick and hard to chew, and couldn´t tell if it was beef of pork. Suddenly he heard a scream in the kitchen. So he went to the kitchen and found a naked guy hanging upside down cut in a half, he saw chefs preparing parts of human body, bottles of blood served as red wine, eye balls pickled in a jar… They serve food of human beings! It is a cannibal restaurant! Ed thought being shocked, the waiter hit him into the head, fell unconscious, and they portioned him. The waiter greeted another customer at the entrance: “Willkommen, bitte,” with a creepy smile.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Málo parkovacích míst a úbytek klientů,...

  • Vichřice na Liberecku: vlak narazil do...

  • Liberec jako centrum drogové mafie? Ve městě...

  • Přepadl několik heren, policie po něm pátrá,...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Mrhalu jsou miliony škeblí. Kvůli vypuštění rybníku ale umírají, snaží se je zachránit dobrovolníci

Známý jihočeský rybník Mrhal v Jivně potřebuje opravit hráz. Po šedesáti letech se tak také stane, a proto se rybník vypouští. Nikdo ale nečekal, že několik metrů od břehu jsou velké kolonie vzácných škeblí. Ty teď na vypuštěné ploše umírají. Zachránit se je snaží jen několik málo dobrovolníků.

TRANSPARENCY: Nejtransparentněji kampaň vedli Piráti, Zelení, STAN a TOP 09

Nejtransparentněji vedli kampaň k říjnovým senátním a komunálním volbám Piráti, Zelení, Starostové a TOP 09. Vyplývá to z hodnocení, které zveřejnila protikorupční organizace Transparency International (TI). V případě komunálních voleb podle ní poskytly minimum informací o financování kampaně velké parlamentní strany. V senátních volbách v hodnocení nejhůře dopadl bývalý středočeský hejtman David Rath (dříve ČSSD).

Doporučuji zdrženlivost. Nerad bych zlobil a obrátil se na správce vašich daní, vyhrožuje kandidát SPD redakci

Práce novináře je někdy složitější, než by se mohlo zdát. To se potvrzuje i před říjnovými komunálními a senátními volbami. Redakce Drbny konfrontovala minulý týden kandidáta za SPD Lubomíra Pánu s informací, že by mohla jeho habilitační práce obsahovat závažné nedostatky. Místo vyvrácení informace se redakce dočkala dopisu, který doporučuje před volbami jeho práci nezkoumat.