Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Restaurace Ostrova Karib

pátek, 6. července 2018, 12:31

Objevte nový koncept gastronomie

Ed objevil novou restauraci s názvem Zur Insel Karib. Ed rád zkoušel nové podniky a tak prostě vešel dovnitř. Nějaký velice hubený číšník, s mastnými vlasy učesané do stran, vypuklými oči, bledým obličejem, špičatým nosem a celkově působil šíleně, ho přivítal: „Willkommen v naší restauraci, bitte, pojďte dál und posaďte se.“ Ed se porozhlížel a neviděl žádného zákazníka, shledal místo mrazivě prázdné. Ale měl takový hlad, že si sednul a podíval se do jídelníčku. „Něco zu pití, herr?“ Ed uviděl v jídelníčku Blut Rotwein. Všechno v jídelníčku bylo napsáno německy. „Dám si červené víno, prosím.“ Během čekání na víno, pokračoval ve čtení menu. Našel tam Schnitzel von menschlichen Brust, Gebraten Finger (to by mohly být rybí prsty), Rumpsteak von Menschen…” Nabídce moc nerozuměl. Dočkal se vínu a objednal si Schnitzel. „Výborná volba, herr.“ Ed ochutnal víno, chutnalo zvláštně, tak nějak trpce a hustě a chuť mu něco připomínala, ale ne se spojitostí s vínem. Pak dostal schnitzel s brambory. “Guten Apetit,” mu popřál slizký číšník. Maso bylo docela tuhý a nemohl poznat, zda to bylo hovězí nebo vepřové. Najednou uslyšel výkřik z kuchyně. A tak šel do kuchyně a našel tam nahého chlapa, který vysel vzhůru nohama vyřízlý napůl, viděl, jak kuchaři připravovali různé části lidského těla, lahve krve, které servírovali jako víno, oční důlky naložené ve sklenicích… Oni podávají jídlo z lidských bytostí! Je to restauraci pro kanibaly! Si Ed pomyslel v šoku, číšník ho praštil do hlavy, padnul do bezvědomí, a rozporcovali ho. Číšník pak u vchodu přivítal dalšího zákazníka: „Willkommen, bitte,“ se strašidelným úsměvem.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V objednané zásilce mu omylem dorazil také...

  • Další uzavírka v centru. Do konce prázdnin...

  • VIDEO: Policie pátrá po viníkovi nehody,...

  • FOTO: Zlomená vidlice, prasklá helma....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Indonésii kvůli fotbalu prudce vzrostla cena vajec

Nečekaný dopad měl v Indonésii nedávný světový šampionát ve fotbale. V zemi o více než pětinu stoupla cena vajec, která tak byla nejdražší za poslední dva roky. Mistrovství výrazně podpořilo spotřebu, neboť lidé během sledování zápasů doma konzumovali oblíbené nudle s vejci.

Zajímá vás přítomnost úředníků na krajském úřadě? Teď už se ji na internetu nedozvíte

Telefonní seznam Krajského úřadu Kraje Vysočina už zhruba týden nenabízí aktuální přehled přítomností označených barevnými symboly u konkrétních jmen jednotlivých pracovníků. V praxi to znamená, že na internetu i nadále najdete u jmen kolegyň a kolegů jejich pracovní kontaktní informace, nikoli však aktuální informaci o jejich přítomnosti na pracovišti, popisuje změnu ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

Afričan, kterého v tramvaji zmlátili fanoušci Sigmy Olomouc, utrpěl trauma. Nepřijde k soudu

Sedmatřicetiletý Afričan, kterého v pražské MHD napadli fotbaloví chuligáni podporující tým SK Sigma Olomouc, trpí posttraumatickou stresovou poruchou, depresemi a komplikacemi v práci. Podle serveru Lidovky.cz to plyne z obžaloby. Tři agresoři předstoupí před soud počátkem září. Napadený se soudu pravděpodobně zúčastní přes video.