Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Teror v letadle

středa, 29. srpna 2018, 09:25

Bojíte se letu?

Fred již seděl v letadle zcela nervózní, třepal se, poprvé zažije svůj první let. I když předtím nikdy neletěl, věděl, že měl strach z lítání. Vždy se snažil se tomu vyhnout, jenže tentokrát neměl jinou možnost dopravy. Myslel na všelijaké tragédie, co se mohlo při letu stát – terorismus, špatné přistání, zřítit se atd. Jo, četl mnoho článků o letech, které skončily nezdarem, opravdu moudré. Seděl tam, třásl se, jeho oči byly vypuklé a jeho zuby se hlasitě třepaly. Pak uslyšel tikot, který mu připomněl zvuk časové bomby. Bože, je tady bomba na palubě! si myslel. „Vše v pořádku, pane?“ se ptala letuška, když si všimla, že byl nervózní. „NE, NEJSEM!“ Zařval Fred, celá paluba ho uslyšela. „JE TADY BOMBA! UMŘEME TU!“ Letuška ho zkusil uklidnit: „Není třeba…“ Fred ji dal pěstí a ostatní pasažéři začali panikařit, řvali, prali se, prostě vládnul nepořádek, všechny pokusy o uklidnění selhaly. Fred se nějak dostal do kabiny pilota a skočil na pilota a držel ho. „UMŘEME, UMŘEME!“ Autopilot byl omylem přepnut na manuál a letadlo začal rapidně se zřítit k zemi. Letadlo se zřítilo do Bílého Domu. Nikdo nepřežil včetně účastníků sjezdu G8, který se konal v Bílém Domě, což znamenalo prezident Francie, Ruska, atd i toho z Ameriky. Všichni cestující byly jen podvodníci, zlodějové, drogoví pašeráci atd. Islámský Stát oslavili tuto událost a označili tento den státním svátkem!

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na libereckém nádraží se chtěl oběsit muž,...

  • Přepadl několik heren, policie po něm pátrá,...

  • Málo parkovacích míst a úbytek klientů,...

  • Liberec jako centrum drogové mafie? Ve městě...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Dopravní odbor nesouhlasí s podobou provizorní lávky v Troji

Provizorní lávka v Troji, kterou chce hlavní město postavit na místě loni zřícené lávky, obdržela nesouhlasné stanovisko od odboru dopravy Prahy 7. Důvodem je podle odboru nevyhovující šířka lávky. Vyplývá to z vyjádření úřadu, které na sociální síti zveřejnil primátorčin náměstek Petr Dolínek (ČSSD). Trojská lávka se zřítila loni v prosinci, ze čtyř zraněných byli dva ve vážném stavu. Případ nadále vyšetřuje policie. Lidi nyní v Troji přepravuje přívoz.

Houbař na Ostravsku měl v krvi 8,83 promile. Před výletem do lesa prý jen posnídal dvě pivečka

Houbaře z Ostravska s 8,83 promile alkoholu v krvi ošetřovali v sobotu v nemocnici v Krnově na Bruntálsku. Muž, který si v tamních lesích zlomil kotník, je tak zřejmě novým českým rekordmanem v množství alkoholu v krvi. Případ překvapil i zkušené lékaře. Novináře o tom dnes informoval mluvčí nemocnice Jiří Krušina.

Za první místo na kandidátce SPD 100 tisíc, za třetí 25. Povinné platby dokládají dary i bývalí členové

Tomio Okamura je oblíbeným hostem „alternativního“ internetového rádia Svobodný vysílač. Nedávno se tam při jednom ze svých vystoupení velmi rozzlobil na ty, kdo tvrdí, že se v jeho SPD musely (či stále musí) platit pevné taxy za umístění na kandidátní listině – přinejmenším na prvních třech místech.