Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Masakrová romance na toaletech

čtvrtek, 13. září 2018, 08:02

Další krvavý případ na záchodech

Andrea měla zvláštní úchylku, že měla ráda pach lidského trusu. Smrad jí dodal sexuální potěšení. Proto strávila spoustu času na toaletách, čekala, až někdo dokončil jeho trávení. Poničila páky, aby nemohli exkrementy splachovat. Pak čekala, až uživatel záchodu odešel, naběhla do kabinky a užívala si smrad, při čemž se dostala do extáze. Když nějakou dobu tam zůstala, pak někdo si toho všiml a odvedl ji pryč z budovy se zákazem se vrátit. Pak hledala jiná místa. Také si užívala vlastní hovna. Proto požila různé lektvary, které urychlovaly její trávení. Jednou, když se šla vyprázdnit, sedla si na záchod. Ucítila hrozné škrábnutí, pak přišlo bolestné kousnutí. To ji přimělo řvát a to něco, co se schovalo v záchodě, ji začalo žrát. Nic z ní nezbylo krom krve plné místnosti a kousky masa. Nikdo tento případ nevyřešil.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na libereckém nádraží se chtěl oběsit muž,...

  • Přepadl několik heren, policie po něm pátrá,...

  • Málo parkovacích míst a úbytek klientů,...

  • Liberec jako centrum drogové mafie? Ve městě...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Dopravní odbor nesouhlasí s podobou provizorní lávky v Troji

Provizorní lávka v Troji, kterou chce hlavní město postavit na místě loni zřícené lávky, obdržela nesouhlasné stanovisko od odboru dopravy Prahy 7. Důvodem je podle odboru nevyhovující šířka lávky. Vyplývá to z vyjádření úřadu, které na sociální síti zveřejnil primátorčin náměstek Petr Dolínek (ČSSD). Trojská lávka se zřítila loni v prosinci, ze čtyř zraněných byli dva ve vážném stavu. Případ nadále vyšetřuje policie. Lidi nyní v Troji přepravuje přívoz.

Houbař na Ostravsku měl v krvi 8,83 promile. Před výletem do lesa prý jen posnídal dvě pivečka

Houbaře z Ostravska s 8,83 promile alkoholu v krvi ošetřovali v sobotu v nemocnici v Krnově na Bruntálsku. Muž, který si v tamních lesích zlomil kotník, je tak zřejmě novým českým rekordmanem v množství alkoholu v krvi. Případ překvapil i zkušené lékaře. Novináře o tom dnes informoval mluvčí nemocnice Jiří Krušina.

Za první místo na kandidátce SPD 100 tisíc, za třetí 25. Povinné platby dokládají dary i bývalí členové

Tomio Okamura je oblíbeným hostem „alternativního“ internetového rádia Svobodný vysílač. Nedávno se tam při jednom ze svých vystoupení velmi rozzlobil na ty, kdo tvrdí, že se v jeho SPD musely (či stále musí) platit pevné taxy za umístění na kandidátní listině – přinejmenším na prvních třech místech.