Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Masakrová romance v autě

úterý, 2. ledna 2018, 22:45

Milování s učitelkou může mít katastrofický konec

Osmnáctiletý student Marek již čekal na svoji čtyřicetiletou učitelku literatury a biologie ve svém autě na místě, kde pravidelně se tajně scházely, každý čtvrtek večer za účelem sexu. Navzdory výrazného věkového rozdílu, Markovi se učitelka líbil, její atletická figura, všechny náležitosti, které by atraktivní žena měla mít a ten fakt, že zakázané ovoce nejvíce chutnají. Navíc, dostával od ní zaručeně nejlepší prospěch. Učitelka měla rodinu, kterou vedla spořádaně a starala se o domácnost. Scházela se s mladíkem, aby se od rodinného cyklu a práce odreagovala. Potom žila s pocitem, že zvládala své povinnosti lépe s lepší náladou. Scházeli se již od prvňáku a Marek měl už školu absolvovat. Seděl tam vepředu, natěšený, zřejmě naposledy a pak si bude muset najít jiného kolouška. Uslyšel, jak se otevřely dveře a hned se zabouchly. „Dobrý den, paní učitelko,“ řekl s úsměvem pubertálním. Hráli si prostě na studenta a učitelku, role byly jasně dány. Nedíval se dozadu, stejně toho ve tmě moc neviděl. Ucítil líznutí přes rameno, jenže ten jazyk mu připadal poněkud velký a hrubý. Hned následovalo kousnutí, ale to silně bolelo a pak si uvědomil, že ho něco žralo, zuřivě řval. Druhý den policajti našli auto plné krve a kousky těla kolem, ale tělo nikde. Učitelka je telefonicky informovala anonymně, aby nemusela vysvětlit rodině a škole, co tam vlastně dělala. Případ se uzavřel jako nevyřešený.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Půlnoční překvapení na maturiťáku....

  • Bude se měřit. Policisté chystají manévry,...

  • Policie zasahovala v libereckém dopravním...

  • Kauza dopravní podnik: Policie obvinila...

 
 

O čem píše Drbna.cz

KSČM nadále povede Filip, ve druhém kole volby porazil Skálu

Komunistickou stranu Čech a Moravy nadále povede Vojtěch Filip. Ve druhém kole tajné volby mu delegáti dnešního sjezdu KSČM V Nymburku dali přednost před stranickým místopředsedou Josefem Skálou. Filipa volilo 165 delegátů. Skála obdržel 145 hlasů. Po úvodních projevech Filipa a prezidenta Miloše Zemana se sjezd koná za zavřenými dveřmi. Proti Zemanově účasti na sjezdu protestovaly v Nymburku stovky lidí.

Zeman označil na sjezdu KSČM Vítězný únor za prohraný únor

Prezident Miloš Zeman dnes na sjezdu KSČM připomenul oběti minulého režimu a takzvaný Vítězný únor v roce 1948, který vedl k nástupu komunistů k totalitní moci, označil za prohraný únor. Před závěrem svého vystoupení krátce zmínil nynější vyjednávání o vládě hnutí ANO s ČSSD s tolerancí KSČM. Zeman nabádal, aby strana nepromarnila příležitost a nekladla si přemrštěné podmínky. Zemanův příjezd na sjezd komunistů provázely protesty.

Nejlevnější německý salám je kvalitnější než český

Časopis dTest přinesl srovnání levných potravin z Německa, Rakouska, Slovenska, Polska a Česka. Cílem testu bylo poukázat na rozdílnou kvalitu chlazených a mrazených výrobků, které jsou v dané kategorii nejlevnější. Předmětem srovnání byl točený a měkký salám, silné párky, rybí prsty, lahůdkový salát, jahodový jogurt a kysané zelí. Německé produkty prodávané za podobnou měrnou cenu obsadily v porovnání kvality dvakrát první místo. České zboží se svou kvalitou nestalo vítězem ani jednou, obsadilo však třikrát příčku poslední.