Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Masakrová romance v autě

úterý, 2. ledna 2018, 22:45

Milování s učitelkou může mít katastrofický konec

Osmnáctiletý student Marek již čekal na svoji čtyřicetiletou učitelku literatury a biologie ve svém autě na místě, kde pravidelně se tajně scházely, každý čtvrtek večer za účelem sexu. Navzdory výrazného věkového rozdílu, Markovi se učitelka líbil, její atletická figura, všechny náležitosti, které by atraktivní žena měla mít a ten fakt, že zakázané ovoce nejvíce chutnají. Navíc, dostával od ní zaručeně nejlepší prospěch. Učitelka měla rodinu, kterou vedla spořádaně a starala se o domácnost. Scházela se s mladíkem, aby se od rodinného cyklu a práce odreagovala. Potom žila s pocitem, že zvládala své povinnosti lépe s lepší náladou. Scházeli se již od prvňáku a Marek měl už školu absolvovat. Seděl tam vepředu, natěšený, zřejmě naposledy a pak si bude muset najít jiného kolouška. Uslyšel, jak se otevřely dveře a hned se zabouchly. „Dobrý den, paní učitelko,“ řekl s úsměvem pubertálním. Hráli si prostě na studenta a učitelku, role byly jasně dány. Nedíval se dozadu, stejně toho ve tmě moc neviděl. Ucítil líznutí přes rameno, jenže ten jazyk mu připadal poněkud velký a hrubý. Hned následovalo kousnutí, ale to silně bolelo a pak si uvědomil, že ho něco žralo, zuřivě řval. Druhý den policajti našli auto plné krve a kousky těla kolem, ale tělo nikde. Učitelka je telefonicky informovala anonymně, aby nemusela vysvětlit rodině a škole, co tam vlastně dělala. Případ se uzavřel jako nevyřešený.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Směnárnice z Revoluční vydala omylem desítky...

  • Řidička srazila motorkáře, ten s těžkým...

  • V objednané zásilce mu omylem dorazil také...

  • Mladík na drogách okusoval v libereckém...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Krčál svou rezignací zvolil podle Babiše jediné možné řešení

Rezignace ministra práce a sociálních věcí Petra Krčála (ČSSD) byla jediným možným řešením situace kolem podezření z plagiátorství v Krčálově bakalářské práci. České televizi to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Výběr nástupce nechává na sociální demokracii. V případě Jany Maláčové (ČSSD), kterou mu navrhuje šéf ČSSD Jan Hamáček, označil za pozitivní její studium v zahraničí.

Odhalte triky a fígle realitních kanceláří včas

Některé realitní kanceláře a makléři používají nejrůznější triky, před kterými je třeba spotřebitele důrazně varovat. Role „realitek“ je zprostředkovatelská, obvykle se starají o vzájemnou komunikaci budoucích smluvních stran, zajišťují inzerci, organizují prohlídky nemovitostí i podpisy smluv. Leckdy nabízejí úschovu peněz, jednání s úřady nebo přípravu smluv. Na co si při tom všem dávat pozor?

Šéf ČD: Společné jízdné by měl nastavovat stát, ne dopravci

Pravidla a systém společných jízdenek v železniční dopravě by měl podle generálního ředitele Českých drah (ČD) Pavla Krtka nastavovat na celostátní úrovni stát. Případná dohoda dopravců o vzájemném uznávání jízdenek by podle něj mohla být hodnocena jako kartelové jednání. Šéf ČD to řekl v rozhovoru. Komplikace při uznávání jízdenek jiných dopravců vyčítá současnému vedení státního dopravce ministr dopravy Dan Ťok (za ANO).