Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Teror s vysavačem

úterý, 9. ledna 2018, 12:17

Dorazili domu a našli všude krev

Jeden křeček si prohlížel gigantický tvor: „Íík? (překlad: páni, co to je?)“, u kterého cosi se svítilo červeně: „Íík (překlad: to je pěkné)“. Velmi ho to lákalo a tak se toho červeného světla dotknul. Jenže ten tvor byl ve skutečnosti vysavač a červené světlo zapínací tlačítko. Velký tvor začal vydávat hrozivý zvuk a křeček se marně snažil utíkat: „ÍÍÍk (překlad: Doprdele, probudil jsem tvora!)“. Vysavač ho totiž vysával. Ikdyž se křeček držel drátky o zem, nevydržel a vletěl do vysavače. Vydal ze sebe poslední: „Íííík (překlad: Mamíííí!)“ a tak zemřel. Lux ho rozdrtil na kaši a jeho krev s vnitřnostmi se rozletěla a takto se celý barák vymaloval. Majitelé vysavače a křečka se zděsili a vztekali se ze tří důvodů: 1, mrtvý křeček 2, rozbitý vysavač, musili si koupit nový 3, musili uklízet tu děsnou spoušť.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Směnárnice z Revoluční vydala omylem desítky...

  • Řidička srazila motorkáře, ten s těžkým...

  • V objednané zásilce mu omylem dorazil také...

  • Mladík na drogách okusoval v libereckém...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Krčál svou rezignací zvolil podle Babiše jediné možné řešení

Rezignace ministra práce a sociálních věcí Petra Krčála (ČSSD) byla jediným možným řešením situace kolem podezření z plagiátorství v Krčálově bakalářské práci. České televizi to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Výběr nástupce nechává na sociální demokracii. V případě Jany Maláčové (ČSSD), kterou mu navrhuje šéf ČSSD Jan Hamáček, označil za pozitivní její studium v zahraničí.

Odhalte triky a fígle realitních kanceláří včas

Některé realitní kanceláře a makléři používají nejrůznější triky, před kterými je třeba spotřebitele důrazně varovat. Role „realitek“ je zprostředkovatelská, obvykle se starají o vzájemnou komunikaci budoucích smluvních stran, zajišťují inzerci, organizují prohlídky nemovitostí i podpisy smluv. Leckdy nabízejí úschovu peněz, jednání s úřady nebo přípravu smluv. Na co si při tom všem dávat pozor?

Šéf ČD: Společné jízdné by měl nastavovat stát, ne dopravci

Pravidla a systém společných jízdenek v železniční dopravě by měl podle generálního ředitele Českých drah (ČD) Pavla Krtka nastavovat na celostátní úrovni stát. Případná dohoda dopravců o vzájemném uznávání jízdenek by podle něj mohla být hodnocena jako kartelové jednání. Šéf ČD to řekl v rozhovoru. Komplikace při uznávání jízdenek jiných dopravců vyčítá současnému vedení státního dopravce ministr dopravy Dan Ťok (za ANO).