Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Teror s vysavačem

úterý, 9. ledna 2018, 12:17

Dorazili domu a našli všude krev

Jeden křeček si prohlížel gigantický tvor: „Íík? (překlad: páni, co to je?)“, u kterého cosi se svítilo červeně: „Íík (překlad: to je pěkné)“. Velmi ho to lákalo a tak se toho červeného světla dotknul. Jenže ten tvor byl ve skutečnosti vysavač a červené světlo zapínací tlačítko. Velký tvor začal vydávat hrozivý zvuk a křeček se marně snažil utíkat: „ÍÍÍk (překlad: Doprdele, probudil jsem tvora!)“. Vysavač ho totiž vysával. Ikdyž se křeček držel drátky o zem, nevydržel a vletěl do vysavače. Vydal ze sebe poslední: „Íííík (překlad: Mamíííí!)“ a tak zemřel. Lux ho rozdrtil na kaši a jeho krev s vnitřnostmi se rozletěla a takto se celý barák vymaloval. Majitelé vysavače a křečka se zděsili a vztekali se ze tří důvodů: 1, mrtvý křeček 2, rozbitý vysavač, musili si koupit nový 3, musili uklízet tu děsnou spoušť.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Půlnoční překvapení na maturiťáku....

  • Bude se měřit. Policisté chystají manévry,...

  • Policie zasahovala v libereckém dopravním...

  • Kauza dopravní podnik: Policie obvinila...

 
 

O čem píše Drbna.cz

KSČM nadále povede Filip, ve druhém kole volby porazil Skálu

Komunistickou stranu Čech a Moravy nadále povede Vojtěch Filip. Ve druhém kole tajné volby mu delegáti dnešního sjezdu KSČM V Nymburku dali přednost před stranickým místopředsedou Josefem Skálou. Filipa volilo 165 delegátů. Skála obdržel 145 hlasů. Po úvodních projevech Filipa a prezidenta Miloše Zemana se sjezd koná za zavřenými dveřmi. Proti Zemanově účasti na sjezdu protestovaly v Nymburku stovky lidí.

Zeman označil na sjezdu KSČM Vítězný únor za prohraný únor

Prezident Miloš Zeman dnes na sjezdu KSČM připomenul oběti minulého režimu a takzvaný Vítězný únor v roce 1948, který vedl k nástupu komunistů k totalitní moci, označil za prohraný únor. Před závěrem svého vystoupení krátce zmínil nynější vyjednávání o vládě hnutí ANO s ČSSD s tolerancí KSČM. Zeman nabádal, aby strana nepromarnila příležitost a nekladla si přemrštěné podmínky. Zemanův příjezd na sjezd komunistů provázely protesty.

Nejlevnější německý salám je kvalitnější než český

Časopis dTest přinesl srovnání levných potravin z Německa, Rakouska, Slovenska, Polska a Česka. Cílem testu bylo poukázat na rozdílnou kvalitu chlazených a mrazených výrobků, které jsou v dané kategorii nejlevnější. Předmětem srovnání byl točený a měkký salám, silné párky, rybí prsty, lahůdkový salát, jahodový jogurt a kysané zelí. Německé produkty prodávané za podobnou měrnou cenu obsadily v porovnání kvality dvakrát první místo. České zboží se svou kvalitou nestalo vítězem ani jednou, obsadilo však třikrát příčku poslední.