Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kočka zabíjačka

čtvrtek, 25. ledna 2018, 10:14

Kočka může způsobit pěkný teror ve vašem domě

Zamilovaný pár nikdy dříve neviděl myš kolem svého domu, ani živou či mrtvou. Vždy chtěli kočku a pořídili si šedou, chlupatou, takovou, která vypadá tlustě díky své nafouknuté srsti. Pojmenovali ji Amy. Zprvu brali kočku jako doplňující součást jejich milostného vztahu a domácnosti. Nejdřív našli jen pár mrtvých myší, které kočka ulovila před vstupními dveřmi. Vždy se chtěla pochlubit svým lovem. Páru to připadalo hezké. Pak více zesnulých myší se objevilo na jejich zahradě. S nechutí Franta myši posbíral. Jenže následující den zahrada byla opět plná zabitých myší a počet vzrostl každým dnem, že sotva viděli svůj trávník. Nikdy nepřišli na to, jako mohlo být možné chytit tolik myší. Začalo je to trápit. Pak Amy nosila myši dokonce i do domu. Pár nevěděl, co s tím, ale neměli to srdce se jí zbavit. Pak ležely myši po celém domě i v jejich posteli. Myši se o své životy báli, a tak dostaly kočku do klece a tu hodili do řeky. Amy skončila na ostrově, kde se naučila chytat ryby a to ji udrželo živou a nakrmenou. Pár si už nikdy nekoupil kočku, místo toho si pořídili křečka.  

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Ještěd zahalil kouř. Na hřebeni...

  • Bezmoc ve veseckém domě. Město tam dočasně...

  • Pět hasičských jednotek vyráží k požáru...

  • Auto se střetlo s motorkářem, ten v...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.