Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Presidential elections

sobota, 3. února 2018, 21:14

Go to elections and vote with a proper sense or things can go wrong

The country will be led by an alien for the next presidential period, his name is difficult to pronounce, sounds like a buzz, and it´s spelled by symbols, letters, different to any other letters on our planet. Voters decided about it, exactly 3 gave their votes to the alien. The second place was taken by yet dead Elvis Presley with 2 votes and on the third place a worm with one vote. “Well, I voted for him, because he´s so cool. We never had an UFO, so why not? We need a real change, right?” commented one of the 3 voters, a skateboard boy, with a joint in his hand. The alien promised total liquidation of the world and he´ll create a new one with more developed inhabitants. Before destroying the planet, he´ll throw a goodbye party for the whole world and it´ll be the party of all times. Then they´ll count down the last ten seconds like on New Year´s then the nuclear bomb will go off, that will ensure that our planet will become history. I´ve asked those who didn´t do to the elections. “I didn´t have a choice, UFO, a corpse or a worm, I rather played golf!” I´ve asked a question, if he didn´t mind, that an Armageddon is awaiting us. “Yeah, I know, it´s worth shit here anyway, let him destroy this place!”

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Ještěd zahalil kouř. Na hřebeni...

  • Bezmoc ve veseckém domě. Město tam dočasně...

  • Pět hasičských jednotek vyráží k požáru...

  • Auto se střetlo s motorkářem, ten v...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.