Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Prezidentské volby

sobota, 3. února 2018, 21:16

Choďte k volbám a volte rozvážně, jinak věci mohou dopadnout špatně.

Dalším prezidentským obdobím povede zemi jistý mimozemšťan, jehož jméno je obtížné vyslovit, zní to jako pazvuk, a také se píše nějakými symboly z písmen, která se odlišují od jakéhokoliv písma na naší planetě.

O tom rozhodli voliči. Přesněji tři dali hlas mimozemšťanovi. Na druhém místě se umístil již mrtvý Elvis Presley s dvěma hlasy a na třetím žížala s jedním hlasem. „No, dal jsem mu hlas, protože je prostě hustej. Ufouna jsme tu neměli, tak proč ne. Chce to pořádnou změnu, ne?“ se vyjádřil jeden ze tří voličů mimozemšťana, skateboardista s jointem v ruce.

Mimozemšťan slíbil úplnou likvidaci Země a že postaví planetu novou s vyvinutějšími obyvateli. Před zničením planety uspořádá rozlučkovou party, prý celou planetu čeká mejdan všech dob. Pak společně odpočítají posledních deset vteřin.

A hned nato spustí nukleární bombu, díky které se Země stane minulostí.

Zeptali jsme se těch, kteří volit nešli: „Dyť jsem neměl na výběr, ufo, mrtvola, nebo žížala, tak jsem radši šel hrát golf!“ 

Položil jsem otázku, zda ho netrápí, že nás čeká Armagedon. „No jo, stejně to tu stojí za hovno, tak ať to tu zlikviduje!“

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Ještěd zahalil kouř. Na hřebeni...

  • Bezmoc ve veseckém domě. Město tam dočasně...

  • Pět hasičských jednotek vyráží k požáru...

  • Auto se střetlo s motorkářem, ten v...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.