Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Date in a subway

úterý, 13. března 2018, 11:46

Love can be blind

Another stupid day, in a stupid subway, then back to my stupid parents, Natalie reviewed in her mind her daily routine schedule.  She didn´t like the ride in the tube, packed with passengers. She´d noticed for some time a guy, who always had stuck near to her, trying to observe her inconspicuously. When she turned her eyes to him, he looked away. It bothered her a lot. I´ll run away, once it´ s possible, I´ll find a rich man, and enjoy his money, I´ll get rid of this pervert and won´t have to listen to my parents´ bullocks.    

The pervert couldn´t stop thinking of her. She´s beautiful, he thought, she looks nice, she must be nice. He´d thought of her the best, how they´d agree in everything, how their relationship will function in harmony, etc. He didn´t know, he´d fallen in love into a brat, who was merely 14, but in his eyes she looked 25, she tended to steel, lied to her parents, misused boys, who liked her.  He imagined a potential conversation with her, but didn´t have the courage to speak to her. He had been carrying a gift for her  - a very expensive diamond necklace, sometimes he looked at it in the subway. Natasha approached to him and smiled nicely. He stared at her with mouth open, frozen by nervousness. She handed him a piece of paper and told him sweetly: “Call me,” Then she got off the tube. On the paper, there stood: “Thanks, sucker”. Then he checked his pockets and discovered she´d stolen the necklace. Then he´d never seen her again.  

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie pátrá po uprchlém vězni. Pomoci může...

  • Na Liberec míří další bouřky a silný vítr....

  • Do centra Liberce se vrací McDonald's. Novou...

  • FOTO: Jeřábu za jízdy explodovala...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Policisté na víkend chystají rozsáhlé kontroly. Zaměří se na rychlost, pásy nebo telefonování

Dopravní policie startuje celorepublikovou dopravně bezpečnostní akci, při níž se zaměří na bezpečnost provozu. A tak se bude měřit rychlost a kontrolovat používání pásů nebo telefonování za jízdy.

Licencování řidičů taxi: Figurant vyzkoušel na vlastní kůži byrokracii celého procesu

Problém s regulací v oblasti poskytování přepravních služeb je velice intenzivně diskutovaným tématem, obzvláště konflikt mezi tradiční taxislužbou a moderními platformami, který se ve značné míře odehrává především v Praze. To reflektují jednání na úrovni vlády, ministerstev nebo magistrátů o podobě regulace. Ta současná je nevyhovující, především kvůli nadbytečné byrokracii. O tom se přesvědčil figurant Centra ekonomických a tržních analýz (CETA), který procesem získání všech nutných povolení pro výkon taxislužby osobně prošel.

Do vlády míří Malá a Nováková, obranu převezme Metnar

Osm změn ve srovnání s aktuálním kabinetem v demisi by měla doznat druhá vládní sestava Andreje Babiše (ANO), pokud jeho hnutí vytvoří koalici s ČSSD. Babiš dnes oznámil, že kromě pěti postů uvolněných pro sociální demokraty obmění další tři místa ve vládě z devíti, která ANO zůstanou. Ministrem obrany se stane dosavadní ministr vnitra Lubomír Metnar, který nahradí Karlu Šlechtovou (oba za ANO). Poslankyně Taťána Malá vystřídá ve funkci ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (oba ANO). Ministryní průmyslu bude podnikatelka a prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu Marta Nováková, ve funkci vystřídá Tomáše Hünera (za ANO).