Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Date in a subway

úterý, 13. března 2018, 11:46

Love can be blind

Another stupid day, in a stupid subway, then back to my stupid parents, Natalie reviewed in her mind her daily routine schedule.  She didn´t like the ride in the tube, packed with passengers. She´d noticed for some time a guy, who always had stuck near to her, trying to observe her inconspicuously. When she turned her eyes to him, he looked away. It bothered her a lot. I´ll run away, once it´ s possible, I´ll find a rich man, and enjoy his money, I´ll get rid of this pervert and won´t have to listen to my parents´ bullocks.    

The pervert couldn´t stop thinking of her. She´s beautiful, he thought, she looks nice, she must be nice. He´d thought of her the best, how they´d agree in everything, how their relationship will function in harmony, etc. He didn´t know, he´d fallen in love into a brat, who was merely 14, but in his eyes she looked 25, she tended to steel, lied to her parents, misused boys, who liked her.  He imagined a potential conversation with her, but didn´t have the courage to speak to her. He had been carrying a gift for her  - a very expensive diamond necklace, sometimes he looked at it in the subway. Natasha approached to him and smiled nicely. He stared at her with mouth open, frozen by nervousness. She handed him a piece of paper and told him sweetly: “Call me,” Then she got off the tube. On the paper, there stood: “Thanks, sucker”. Then he checked his pockets and discovered she´d stolen the necklace. Then he´d never seen her again.  

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Havárie v liberecké spalovně. Těžce...

  • Na libereckém nádraží se chtěl oběsit muž,...

  • KOMENTÁŘ: Lesk a bída Kazmova velkolepého...

  • Čelní srážka u Globusu. Při nehodě se...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Za dílo budete muset zaplatit, i když se na ceně nedomluvíte

Domluvit se na ceně toho, čemu se říká dílo, bývá složité. Dílem může být stavba či rekonstrukce domu nebo bytu, výroba nábytku na míru z objednatelem dodaného materiálu, oprava auta, zkrácení dlouhých nohavic a mnoho dalšího. Pro spotřebitele je cena důležitá, ale z pohledu občanského zákoníku se nejedná o takzvanou podstatnou náležitost smlouvy. Jak předcházet nedorozumění?

Pan Ho před soudem: Podzimní proces v USA může ukázat, jak Zeman přišel k čínskému poradci

V korupčním skandálu neziskového křídla čínské společnosti CEFC nastal další zajímavý zlom. Jak informují New York Times, v pátek 14. září stáhli federální žalobci v USA obvinění proti Cheikhu Gadiovi, bývalému ministru zahraničí Senegalu. Případ se týká i Česka, kde byla CEFC donedávna velmi aktivní. Bývalý šéf skupiny Jie Ťien-ming i přes vyšetřování v Číně zůstává poradcem prezidenta Zemana.

Čtyři bývalí manažeři z vnitra čelí obžalobě za smlouvy s Fujitsu

Čtyři bývalí vedoucí zaměstnanci ministerstva vnitra stanou před soudem kvůli obvinění, že při sjednávání smluvních dodatků s firmou Fujitsu Technology porušili své povinnosti při správě majetku státu a obcházeli zákon o veřejných zakázkách. Podle obžaloby, kterou má ČTK k dispozici, způsobili obžalovaní vnitru celkovou škodu 11,7 milionu korun. Mezi stíhanými je i exředitel odboru eGovernmentu Miroslav Duda, kterého už soudy potrestaly tříletou podmínkou v souvislosti se zmanipulováním zakázky na výplatu sociálních dávek.