Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rande v metru

úterý, 13. března 2018, 11:47

Láska může být slepá

Další blbej den, v blbý škole, v blbém metru, pak zpátky domů k blbým rodičům… Nataša si promítala svůj denní stereotyp v hlavě. Neměla ráda ranní jízdu metrem, napakovaným pasažéry. Již delší dobu si všimla muže, který se vždy držel blízko ní, a snažil se dívat na ní nenápadně. Jakmile se k němu očima otočila, tak se podíval jinam. Strašně jí to vadilo. Uteču, jakmile to bude možné, najdu si bohatýho chlapa a budu si užívat jeho prachy a zbavím se toho slídila a nebudu muset poslouchat kecy rodičů.

Onen slídil nemohl přestat na ní myslet. Je krasná, si pomyslel. Vypadá mile, určitě je milá. Pomyslel si o ní jen to nejhezčí, jak si budou ve všem rozumět, jak by jejich vztah fungoval v harmonii, jaké měla dobré srdce atd. Ale nevěděl o ni, že se platonicky zamiloval do spratka, kterému bylo sotva 14, ale jeho očima vypadala na 25, měla sklony ke krádežím, lhala rodičům, zneužila ochotu kluků, kterým se líbila. Představoval si případný rozhovor s ní, ale neodvážil se jí oslovit. Již delší dobu s sebou nosil pro ni dar – předražený diamantový náhrdelník, někdy si ho v metru prohlížel. Nataša se k němu přiblížila a mile se na ně usmála. Díval se na ni s otevřenou pusou, zmrazila ho nervozita. Podala mu papírek a řekla sladce: „Zavolej mi,“ pak vystoupila z metra. Na papíře stála zpráva: „Díky zvrhlíku“ Pak si ihned zkontroloval kapse a došlo mu, že mu ukradla ten náhrdelník. Pak ji nikdy nespatřil.   

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Havárie v liberecké spalovně. Těžce...

  • Na libereckém nádraží se chtěl oběsit muž,...

  • Přepadl několik heren, policie po něm pátrá,...

  • Čelní srážka u Globusu. Při nehodě se...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Maření spravedlnosti. Nový trestný čin, který může spravedlnost sám mařit

Pokud po sněmovně kývne i senát a prezident, bude mít český trestní řád nový paragraf – maření spravedlnosti. Měl by postihovat předkládání falešných nebo pozměněných důkazů a také na navádění ke křivému obvinění nebo výpovědi. Jeho kritici ovšem upozorňují, že je nejen nadbytečný, ale v důsledku může zpomalit řízení před soudem. Tedy spravedlnost de facto mařit.

V Mnichově v poledne začíná 185. ročník Oktoberfestu

V Mnichově dnes v poledne začíná 185. ročník Oktoberfestu. Tradiční pivní festival i letos přinese dražší pivo, jehož cena poprvé překročí hranici 11 eur za litr. Přesto pořadatelé očekávají, že Oktoberfest do 7. října znovu navštíví přes šest milionů lidí.

Vnitro poskytne součinnost při hledání syrských sirotků

Zástupci neziskových organizací spolu s europoslankyní Michaelou Šojdrovou (KDU-ČSL) dostali na dnešní schůzce od premiéra Andreje Babiše (ANO) za úkol vybrat syrské sirotky, kteří by mohli být z uprchlických táborů přesunuti do Česka. Stát prostřednictvím ministerstva vnitra poskytne součinnost, následně by je byl ochoten přijmout. Po setkání s Babišem a ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD) to novinářům řekla Šojdrová.