Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rande v metru

úterý, 13. března 2018, 11:47

Láska může být slepá

Další blbej den, v blbý škole, v blbém metru, pak zpátky domů k blbým rodičům… Nataša si promítala svůj denní stereotyp v hlavě. Neměla ráda ranní jízdu metrem, napakovaným pasažéry. Již delší dobu si všimla muže, který se vždy držel blízko ní, a snažil se dívat na ní nenápadně. Jakmile se k němu očima otočila, tak se podíval jinam. Strašně jí to vadilo. Uteču, jakmile to bude možné, najdu si bohatýho chlapa a budu si užívat jeho prachy a zbavím se toho slídila a nebudu muset poslouchat kecy rodičů.

Onen slídil nemohl přestat na ní myslet. Je krasná, si pomyslel. Vypadá mile, určitě je milá. Pomyslel si o ní jen to nejhezčí, jak si budou ve všem rozumět, jak by jejich vztah fungoval v harmonii, jaké měla dobré srdce atd. Ale nevěděl o ni, že se platonicky zamiloval do spratka, kterému bylo sotva 14, ale jeho očima vypadala na 25, měla sklony ke krádežím, lhala rodičům, zneužila ochotu kluků, kterým se líbila. Představoval si případný rozhovor s ní, ale neodvážil se jí oslovit. Již delší dobu s sebou nosil pro ni dar – předražený diamantový náhrdelník, někdy si ho v metru prohlížel. Nataša se k němu přiblížila a mile se na ně usmála. Díval se na ni s otevřenou pusou, zmrazila ho nervozita. Podala mu papírek a řekla sladce: „Zavolej mi,“ pak vystoupila z metra. Na papíře stála zpráva: „Díky zvrhlíku“ Pak si ihned zkontroloval kapse a došlo mu, že mu ukradla ten náhrdelník. Pak ji nikdy nespatřil.   

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie pátrá po uprchlém vězni. Pomoci může...

  • Na Liberec míří další bouřky a silný vítr....

  • Do centra Liberce se vrací McDonald's. Novou...

  • FOTO: Jeřábu za jízdy explodovala...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Policisté na víkend chystají rozsáhlé kontroly. Zaměří se na rychlost, pásy nebo telefonování

Dopravní policie startuje celorepublikovou dopravně bezpečnostní akci, při níž se zaměří na bezpečnost provozu. A tak se bude měřit rychlost a kontrolovat používání pásů nebo telefonování za jízdy.

Licencování řidičů taxi: Figurant vyzkoušel na vlastní kůži byrokracii celého procesu

Problém s regulací v oblasti poskytování přepravních služeb je velice intenzivně diskutovaným tématem, obzvláště konflikt mezi tradiční taxislužbou a moderními platformami, který se ve značné míře odehrává především v Praze. To reflektují jednání na úrovni vlády, ministerstev nebo magistrátů o podobě regulace. Ta současná je nevyhovující, především kvůli nadbytečné byrokracii. O tom se přesvědčil figurant Centra ekonomických a tržních analýz (CETA), který procesem získání všech nutných povolení pro výkon taxislužby osobně prošel.

Do vlády míří Malá a Nováková, obranu převezme Metnar

Osm změn ve srovnání s aktuálním kabinetem v demisi by měla doznat druhá vládní sestava Andreje Babiše (ANO), pokud jeho hnutí vytvoří koalici s ČSSD. Babiš dnes oznámil, že kromě pěti postů uvolněných pro sociální demokraty obmění další tři místa ve vládě z devíti, která ANO zůstanou. Ministrem obrany se stane dosavadní ministr vnitra Lubomír Metnar, který nahradí Karlu Šlechtovou (oba za ANO). Poslankyně Taťána Malá vystřídá ve funkci ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (oba ANO). Ministryní průmyslu bude podnikatelka a prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu Marta Nováková, ve funkci vystřídá Tomáše Hünera (za ANO).