Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

King Dong

středa, 28. března 2018, 22:56

Bratr King Konga žádá pomstu!

King Dong se vždy chtěl pomstít za svého bratra King Konga, vydat se to New Yorku a srovnat město se zemí. Měl kámoše kosatku, na které jezdil jako jezdit na koni na vodě. Takže opustili ostrov Lebka a vydaly se na pomstu. Dorazily k městu, a když lidi uviděli obrovitou Gorilu, začali panikařit, utíkali a řvali. King Dong shazoval vysoké mrakodrapy, šlapal na občany, jako kdyby byli brouci. Sebral velký satelit – parabolu a použil ji jako štít proti střelbám a raketám od různých vojenských letounů, pak ji po nich hodil jako frisbí a strefil je. Vzal si velkou monumentální kouli a hodil ji jako bowlingová koule a takto uhodil mnoho tanků a vojáků. Rozdrtil vrtulníky a stíhačky jako mouchy. Zoufale před nim postavili blondýnku (ovšem proti její vůli) s nadějí , že přijme oběť a odejde. Jenže kopnul do ní jako do americko-fotbalového míče a letěla, řvala 1 míli. Poté co zničil všechny budovy, zabil velký počet lidí, vyčůral se a vysral se tam a vítězně si zařval, bouchal do své hrudi. Nyní, je čas na sochu svobody, si pomyslel. Hledal ji a nenašel, pak si uvědomil, že si spletl město. Zničil totiž Tokyo. A tak, nastoupil na kosatku a zamířily do New Yorku (snad).

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Přepadl několik heren, policie po něm pátrá,...

  • Málo parkovacích míst a úbytek klientů,...

  • Liberec jako centrum drogové mafie? Ve městě...

  • Vichřice na Liberecku: vlak narazil do...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Auto bez filtru od října neprojde emisemi

Hustý dým z výfuků aut výrazně zhoršuje kvalitu ovzduší a útočí na lidské zdraví. Na vině jsou zejména dieselové motory se zaneseným, nefunkčním nebo vymontovaným filtrem pevných částic. Od 1. října 2018 se změní způsob měření a kontroly emisí, auta s vysokou kouřivostí neprojdou.

Špion, který vám nesahá ani po kotníky. Co všechno o vás ví domácí robotický vysavač

Technologický pokrok čím dál více přibližuje utopický obraz budoucnosti, který může začínat i uvnitř našeho vlastního obýváku. Robotický vysavač čistí podlahy zatímco jsme v práci, v bytě zatopí termostat ovládaný přes mobil, nákupní seznam ohlídá chytrá lednice. Tohle pohodlí ale není bez rizika.

Dopravní odbor nesouhlasí s podobou provizorní lávky v Troji

Provizorní lávka v Troji, kterou chce hlavní město postavit na místě loni zřícené lávky, obdržela nesouhlasné stanovisko od odboru dopravy Prahy 7. Důvodem je podle odboru nevyhovující šířka lávky. Vyplývá to z vyjádření úřadu, které na sociální síti zveřejnil primátorčin náměstek Petr Dolínek (ČSSD). Trojská lávka se zřítila loni v prosinci, ze čtyř zraněných byli dva ve vážném stavu. Případ nadále vyšetřuje policie. Lidi nyní v Troji přepravuje přívoz.