Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

King Dong

středa, 28. března 2018, 22:56

Bratr King Konga žádá pomstu!

King Dong se vždy chtěl pomstít za svého bratra King Konga, vydat se to New Yorku a srovnat město se zemí. Měl kámoše kosatku, na které jezdil jako jezdit na koni na vodě. Takže opustili ostrov Lebka a vydaly se na pomstu. Dorazily k městu, a když lidi uviděli obrovitou Gorilu, začali panikařit, utíkali a řvali. King Dong shazoval vysoké mrakodrapy, šlapal na občany, jako kdyby byli brouci. Sebral velký satelit – parabolu a použil ji jako štít proti střelbám a raketám od různých vojenských letounů, pak ji po nich hodil jako frisbí a strefil je. Vzal si velkou monumentální kouli a hodil ji jako bowlingová koule a takto uhodil mnoho tanků a vojáků. Rozdrtil vrtulníky a stíhačky jako mouchy. Zoufale před nim postavili blondýnku (ovšem proti její vůli) s nadějí , že přijme oběť a odejde. Jenže kopnul do ní jako do americko-fotbalového míče a letěla, řvala 1 míli. Poté co zničil všechny budovy, zabil velký počet lidí, vyčůral se a vysral se tam a vítězně si zařval, bouchal do své hrudi. Nyní, je čas na sochu svobody, si pomyslel. Hledal ji a nenašel, pak si uvědomil, že si spletl město. Zničil totiž Tokyo. A tak, nastoupil na kosatku a zamířily do New Yorku (snad).

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie zasahovala v libereckém dopravním...

  • Liberečtí policisté pátrají po třináctileté...

  • Pozor, v pondělí se opět uzavře průtah...

  • Nehoda před Libercem. Do odstaveného kamionu...

 
 

O čem píše Drbna.cz

Nemám pocit, že by tady byl ohrožen tisk, říká Andrej Babiš o zprávě týkající se svobody tisku

Opoziční strany souhlasí se zprávou organizace Reportéři bez hranic (RSF), podle které se v Česku zhoršila svoboda tisku. Kritizují hlavně to, že část médií přes svěřenské fondy vlastní premiér v demisi a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Piráti také varují před útoky politiků na veřejnoprávní média. SPD naopak tradiční média kritizuje, podle ní pošlapávají svobodu slova. Babiš v reakci na zprávu RSF řekl, že média jsou svobodná, a zkritizoval práci novinářů.

Jednání ANO a ČSSD by mohla pokračovat na úrovni předsedů

Schůzkou na úrovni předsedů by dnes měla pokračovat jednání o vládě mezi ANO a ČSSD. Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) i šéf ČSSD Jan Hamáček chyběli na středeční schůzce, kde jejich místopředsedové diskutovali o možném programovém prohlášení a koaliční smlouvě. Sociální demokraté také předložili ANO svou představu pojistek, které by měly zajistit rovnocenné partnerství.

Babiš žaluje slovenský list Nový Čas, žádá milion eur

Český premiér Andrej Babiš podal žalobu na vydavatele nejčtenějšího slovenského listu Nový Čas za článek z rozhovoru s bývalým příslušníkem československé Státní bezpečnosti (StB) Jánem Sarkocym, který Babiše označil za vědomého spolupracovníka StB. Babiš žádá omluvu a milion eur (25,4 milionu korun). Spolu s Novým Časem zažaloval i Sarkocyho, napsal dnes list. Babiš spolupráci s StB dlouhodobě odmítá. Slovenský soud letos v lednu v obnoveném líčení v souladu s loňským verdiktem ústavního soudu ale zamítl jeho žalobu, že je v archivních svazcích StB veden jako její agent neoprávněně.