Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Život před životem

čtvrtek, 10. května 2018, 11:26

Víte, co bylo před životem?

Různí lidé se vždy scházeli u ohně, kde hodovali a bavili se. Čas od času někteří odešli a nikdy se nevrátili and noví přicházeli. Žili spokojeně, nikdy jim nechybělo jídlo, teplo, žili bez stresu. Během dne si užívali místní oázu, plavali v jezeře, odpočívali v termálních lázních. Mohli vidět horu, kde na svém vrcholu blýskalo silné světlo. Mnozí se vydali, aby prozkoumali vrchol, jenže nikdy se nevrátili. Ćím déle se žilo na oáze, tím více se přemýšlelo o tom, odkud pocházelo jédlo, co se nacházelo na hoře, odkud lidi přicházeli a kam odcházeli. Juan si nikdy nestěžoval, ale chtěl vědět co se stane, jakmile se dostanete na vrchol. Stařec mu řekl: “Nikdy se nevrátíš, a nikdy si nás nebudeš pamatovat.“ „Jistě, si vás budu pamatovat, otče,“ odpověděl Juan. A tak následující den, se vydal na výlet. Nebylo to jednoduché. Cítil únavu a hlad. Čím výš se dostal o tom se víc cítil nepohodlně. Musel zápasit skrz drsný studený vítr a hlubokým sněhem. Objevil nové pocity – zimu, hlad, únavu, stres, bolest atd. Téměř to chtěl vzdát, jenže zvědavost ho táhla dál. Pak konečně dosáhl vrcholu a k světlu, který ho oslepl. Vstoupil do dalšího života. Měl rodiče, chodil do školy. Pracoval. V tomto životě chtěl vědět, co pak přijde. Jenže nemohl si vzpomenout, co bylo před tímto životem.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Měří, nebo neměří? V Liberci se opět řeší...

  • Policie zadržela dva mladíky. Distribuovali...

  • FOTO: Teknaři se po Czaroteku vydali na...

  • FOTO, VIDEO: NA Kunratické shořela stodola....

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hnutí Slušní lidé podle politologa náleží k radikální pravici

Hnutí Slušní lidé lze podle politologa Miroslava Mareše řadit k radikální pravici, dosud ale není pevně ideologicky ukotvené. Jako vysloveně extremistické by zatím Mareš hnutí necharakterizoval, byť se v tomto kontextu objevilo v jedné ze zpráv ministerstva vnitra.

Miloš Zeman, Churchill a prezident s demencí

Miloš Zeman opět zaujal široké publikum svým projevem na pražském Žofíně. Protože se ale v poslední době český prezident hodně opakuje, jeho výroky mířené k médiím, komentátorům či Bakalovi nikoho nemohly překvapit.

Zloděj ukradl vepře. Policie pátrá po obou

Šedesátikilového vepříka, jehož domovem byl zábavní park Šťastná země v Karlovicích, někdo 22. května odcizil. Zvíře zaměstnanci naposledy viděli v úterý kolem sedmé hodiny večerní a podle policie je návrat prasátka velice nepravděpodobný.