Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Život před životem

čtvrtek, 10. května 2018, 11:26

Víte, co bylo před životem?

Různí lidé se vždy scházeli u ohně, kde hodovali a bavili se. Čas od času někteří odešli a nikdy se nevrátili and noví přicházeli. Žili spokojeně, nikdy jim nechybělo jídlo, teplo, žili bez stresu. Během dne si užívali místní oázu, plavali v jezeře, odpočívali v termálních lázních. Mohli vidět horu, kde na svém vrcholu blýskalo silné světlo. Mnozí se vydali, aby prozkoumali vrchol, jenže nikdy se nevrátili. Ćím déle se žilo na oáze, tím více se přemýšlelo o tom, odkud pocházelo jédlo, co se nacházelo na hoře, odkud lidi přicházeli a kam odcházeli. Juan si nikdy nestěžoval, ale chtěl vědět co se stane, jakmile se dostanete na vrchol. Stařec mu řekl: “Nikdy se nevrátíš, a nikdy si nás nebudeš pamatovat.“ „Jistě, si vás budu pamatovat, otče,“ odpověděl Juan. A tak následující den, se vydal na výlet. Nebylo to jednoduché. Cítil únavu a hlad. Čím výš se dostal o tom se víc cítil nepohodlně. Musel zápasit skrz drsný studený vítr a hlubokým sněhem. Objevil nové pocity – zimu, hlad, únavu, stres, bolest atd. Téměř to chtěl vzdát, jenže zvědavost ho táhla dál. Pak konečně dosáhl vrcholu a k světlu, který ho oslepl. Vstoupil do dalšího života. Měl rodiče, chodil do školy. Pracoval. V tomto životě chtěl vědět, co pak přijde. Jenže nemohl si vzpomenout, co bylo před tímto životem.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Ještěd zahalil kouř. Na hřebeni...

  • Tragická nehoda uzavřela silnici u Doks. Na...

  • Bezmoc ve veseckém domě. Město tam dočasně...

  • V průmyslové zóně hoří odpad v potrubí

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Za invazi v srpnu 1968 mohou Ukrajinci, šokoval svým vyjádřením komunista Filip

„Za invazi v srpnu 1968 mohou Ukrajinci.“ S takovýmto vyjádřením dnes rozčeřil vody předseda komunistické strany Vojtěch Filip. Ten nepřímo obvinil Ukrajince z ozbrojeného vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa v srpnu 1968. Ukrajinci podle něj byli hlavní silou invazních armád.

Aktualizováno před 6 hodinami

VIDEO: Pád mostu v Janově si vyžádal více než tři desítky obětí. Zřítil se i český kamion

Na části dálničního mostu, která se dnes před polednem zřítila v italském Janově, bylo v době neštěstí 35 osobních aut a tři kamiony. Uvedl to na tiskové konferenci mluvčí italské civilní obrany. Neštěstí si vyžádalo nejméně 30 obětí, podle italského ministerstva dopravy ale tento počet nejspíš nebude konečný. Televize Rai informuje také o 13 zraněných. Z mostu spadl i kamion pražské dopravní společnosti SPED-IT. Informaci České televize potvrdila firma. Řidič vozu neštěstí přežil. Česká diplomacie nemá zprávy o jiných českých zraněných či obětech.

Požár na Ještědu způsobila nedbalost, porost vzplanul možná nedopalkem nebo svíčkou

Příčinu včerejšího požáru v blízkosti hotelu a vysílače Ještěd řeší i nadále policie. Možných scénářů je hned několik.