Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž, který se díval z okna

neděle, 10. června 2018, 21:02

Skutečně nový talent

Bufu Dadu ze Zambie se stal hereckým objevem ve světě filmů. Černoch s výraznými rty a tmavými kudrlinkami získal Oskara za nejlepší herec v hlavní roli ve filmu Muž, který se díval z okna. Vlastně v tom filmu jen seděl na židli ve svém bytě a zíral z okna. „Odvedl neuvěřitelnou práci, seděl tam se soustředěným výrazem, velmi dojemné herectví, fantastický,“ chválil ho režisér a mnoho další uznávaní umělci. Film ukazoval události, které viděl ze svého okna. Když převzal cenu, vítězně zařval nadšeně: „Huba buba!“ dočkal se výbušnému potlesku. Huba buba se stala jeho značkou a když se potkal se svými fanoušky, tak ho pozdravili: “Huba buba!“ Dostal se A seznam přes noc, měl interviewy, vídal se četnými fanoušky, objevoval se v bulvárech, atd. Bufu se dostavil k tiskové konferenci, aby oznámil jeho nový film. Zvedl pěst a zařval: „Huba buba všem!“ Fanoušci odpověděli stejně: „Huba buba, Bufu!“ „Můj nový film se jmenuje Muž, který ležel v posteli, role bude výzvou, budu v posteli ležet celou dobu filmu!“ Dočkal se velkolepému potlesku.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V Liberci se bude točit americký velkofilm....

  • V Rochlici našli mrtvolu muže. Pitva objasní...

  • Policie pátrá po uprchlém vězni. Pomoci může...

  • FOTO: Jeřábu za jízdy explodovala...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Česká republika jako most mezi východem a západem?

Od konce druhé světové války je koncepce Československa, respektive České republiky jako mostu mezi západem a východem opakovaně navrhována částí politické scény jako dobrá zahraniční politika. Předtím, než začneme souhlasně kývat, měli bychom si však položit otázku: Byla tato politika někdy u nás vůbec úspěšně provozována?

Po dlouhé nemoci zemřel ve věku 76 let herec František Švihlík

Ve věku 76 let zemřel po dlouhé nemoci oblíbený český herec František Švihlík. Diváci si ho zapamatovali zejména rolí sympatického strážmistra-fotografa Čendy Němce v seriálu Četnické humoresky. Informaci sdělila České televizi hercova rodina.

Soud vyhověl žalobci, v kauze nelegálního lihu zvýšil tresty

Olomoucký vrchní soud dnes zvýšil tresty šesti ze sedmi obžalovaných v kauze odběratelů a distributorů nelegálního lihu podnikatele Radka Březiny, kteří byli spjati s Likérkou Drak. Z deseti na 11 let zvýšil soud trest jednateli distribuční firmy Verdana Robertu Sedlaříkovi, o 1,5 roku na 9,5 roku zvýšil trest tehdejšímu jednateli další distribuční firmy Dominikovi Nagymu. Majiteli likérky Pavlu Čanigovi soud potvrdil 11,5 roku, žalobce dnes stáhl odvolání v jeho neprospěch. Důvodem je Čanigova spolupráce při odkrývání této trestné činnosti.