Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Adamovy Bubny - DrumTantra - workshop - LIBEREC

Adamovy Bubny -  DrumTantra - workshop - LIBEREC
čtvrtek, 17. července 2014, 11:41

Unikátní workshop, na kterém se naučíte používat vaši vnitřní sílu k vašemu prospěchu v důležitých situacích i běžném životě.

Tak jako se učíme zručnosti – tedy ovládat naší fyzickou sílu – ve všem, co v životě děláme. A to například už v raném dětství, kdy se učíme ovládat příbor, abychom se najedli, či zavázat si tkaničky, než někam vykročíme. Z počátku se nám to mohlo zdát nemožné, ale po nějakém čase jíme a zavazujeme si tkaničky bez nejmenšího úsilí. A tak pokračujeme od zdánlivě banálních úkolů ke stále složitějším. Klademe si další a další cíle, které nás postupně vedou k naší vizi.

Jak velkou máme vizi a kam až to v životě dotáhneme je na každém z nás. Lidé, kteří jsou v životě úspěšní a dosahují všeho, co chtějí, mají zpravidla nějaký dar, či jsou něčím výjimeční.

Tito lidé přirozeně používají svou vnitřní sílu ve spolupráci s onou fyzickou, kterou známe všichni.

Pokud i vy objevíte a naučíte se používat vaši vnitřní sílu spolu s fyzickou, dostanete 100% vaší SKUTEČNÉ síly. Zdánlivě nepřekonatelné pak pro vás bude překonatelné a vy se dostanete s použitím stejné fyzické síly mnohem dále – tedy budete na místě těch, kteří “mají nějaký dar, nebo jsou něčím výjimeční”.

DrumTantra je metoda, která Vám ukáže vaši vlastní cestu k vaší vnitřní síle. Vyzkoušíte si jaké to je, být v OPRAVDOVÉ PLNÉ SÍLE a začnete ji skutečně používat ve svém životě.

7. 10. 2014 od 18h

DrumTantra, aneb novodobá metoda s nejstarším nástrojem - bubnem.

Sílu svého fyzického těla známe všichni.
A jak jste na tom s tou vnitřní?

Pomocí DrumTantry si změříte svou vnitřní sílu, zjistíte vaši schopnost ji využít (ať už ve sportu, v práci, v sexu, či jakékoliv životní situaci) a naleznete vlastní způsob jak ji trénovat.

Cena: 333 Kč

REZERVACE

jiri@adamaraj.cz
www.adamaraj.cz

Pokud máte vlastní buben, uděláte nejlépe, když si jej přinesete a pokud ne, půjčíme Vám buben na místě.

 

Centrum generace

Palachova 504/7

Liberec 1

(budova bývalé "Lidušky", naproti tramvajové zastávce nákupní galerie Plaza, Šaldovo náměstí)

Pro kontaktování inzerenta se registrujte nebo přihlašte.

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Koňské potahy ve městě, stará chata...

  • Kavárna Organza mění koncept. Liberečany...

  • FOTO: Na Nové Louce hořela sauna v Šámalově...

  • Domácí násilí: Po útoku má zlomenou čelist,...