Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Drbna na striptýzu

sobota, 16. listopadu 2013, 15:57

Jako Drbna opravdu nesmím chybět nikde, a tak jsem nemohla přeci vynechat pánský striptýz skupiny California Dreams konající se v Centrum Babylon. No řekněte, která z nás by si nechala ujít podívanou na mužná těla a tolik testosteronu najednou?

Skupina California Dreams působí již od roku 2009 a začátkem letošního roku dokonce jako jediný český zástupce, účinkovali na mistrovství světa v pánském striptýzu. Jendu z členů, exotickému Sbarimu, se dokonce podařilo vybojovat titul Vicemistr světa 2013. Skupinu California Dreams také navíc obohatil svalnatec Niko, známý z televizní reality show Hotel Paradise.


Ještě před začátkem show začínala atmosféra pěkně houstnout. Díky vstupu pouze pro dámy, jste nikde nemohli zatím vidět žádného zástupce mužského pohlaví. Až do chvíle, než se rozezněla písnička It's raining men a na pódiu se objevilo pět urostlých mužů v pláštích s deštníky předvádějících taneční sestavu podobnou z filmu Magic Mike. Musím říct, že když jsem film o striptérech viděla, říkala jsem si, že bych si něco takové přála zažít na vlastní kůži. A teď tu stojím a nadšeně tleskám a doplňuju ječící fanynky všude okolo.


Po společné show následovala sólová vystoupení každého z tanečníků. Mohli jsme si tedy užít supermana, policistu ale na své si dokonce přišli i romantické duše, když se striptér Sabri vlnil na pomalé ploužáky. Popravdě nic pro mě! Přeci jen mě víc nadchnul Diesel, který okolo sebe šlehal svým páskem a svou vyvolenou jím spoutal k židli.


Každý z tanečníků si do své striptýzové show vždy přizval jednu z dam mezi námi. V tu chvíli si pokaždé strašně přejete být na té židli místo té vyvolené, když okolo ni striptér tančí. Ale zároveň si také přejete, aby si stejně nakonec právě vás nevybral. Možná jsme nad tím přemýšlela příliš usilovně, neboť téměř u konce jsem se také ocitla na horké židli. A zřejmě nejžádanější tanečník celé skupiny California Dreams, Niko, už si okolo mě ovíjel svůj… ručník. A nechával mě na pospas svým svalům. „Sáhni mi na zadek,“ vyzval mě. Neváhala jsem se a zaryla jsem do něj své nehty. „To je ono!“ Pochválil mě.


Celá v rauši jsem si odnášela domu pěkně žhavý zážitek. Celé dvě a půl hodiny jsme si opravdu dosyta užily. Striptýzová show asi není zábava pro každého, ovšem mě se večer líbil. Velice ráda jsem zapomněla na chvíli na všední starosti a užila si přítomnost samých dam okolo sebe a pouze pěti svalovců na pódiu.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama