Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Je něco shnilého na ruprechtické pouti?

čtvrtek, 29. srpna 2013, 15:39

Přiznám se, že Ruprechtická pouť mi k srdci nikdy nepřirostla. Mám ji pár metrů za barákem a třídenní dunění mě nebaví. Vždycky jsem si říkal, že na louku před kapličkou U Obrázku by se hodila akce decentnějšího rázu, ne revival Kabátu a kolotoče. Jenže teď situace nabrala nečekaný spád.

Spojení Ruprechtických sousedů a lunaparku Bohumila Fialy dostalo trhliny, a tak ruprechtickou pouť nepořádají Ruprechtičáci. Prý koukali jen na počet vytočených piv a nestarali se o program. Tomu prvnímu ještě klidně věřit můžu, to druhé se mi ale nezdá, program mi přijde prakticky totožný, jako ten loni, nebo před loni. Ale možná se pletu. Co myslíte, vy?

Každopádně na louku, která je hned u lesa a kousek od CHKO, se opět vydají tisíce lidí, pokud půjdete i vy, zkuste se zamyslet, jestli zrovna sem se taková pouť hodí.

Komentáře

SCOUT ZVĚD
SCOUT ZVĚD

nemohu než souhlasit. kaplička jako perla na špici korunky krásy dostává rok co rok štědrým dílem hluku, řevu, desítek hudebních šoků ( ideálně najednou ) ... je to tuctová pouť malého rozsahu na krásném místě. Stejné kolotoče, stejné tváře, stejné pivo, stejná klobása ... a stejné řeči, tedy rozbroje se daly očekávat a z kamarádství spojených hospodou se staly pasti. gotsajdank

čtvrtek, 29. srpna 2013, 23:34
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama