Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Proměna Rokle? Takhle by to, myslím, šlo

čtvrtek, 17. října 2013, 15:03

Tady má u mě město plus. Obnova sportovního areálu Zborovská rokle se podle mého povedla. Zachovala si původní tvář a přitom je mnoho vylepšeno.

Nechci polemizovat, zda je cena vysoká nebo ne, každopádně areál se povedl. Za oběť mu sice padlo několik stromů,  ale jsou tu nové a areál prokoukl. Žádné nesmysly, prostě pěkně upravené místo, které nebude potřebovat až takovou údržbu a není tam toho zase tolik ke zničení. Což je vzhledem k tomu , že je areál volně přístupný, velké plus. Uvidíme, zda město nebude brzy litovat, ale takhle přirozený sportovní areál bez plotů, přístupný několika cestami, to je sen.

O obnově Rokle čtěte zde.

Hodně mě zaujal i malý přírodní cyklopark, jenom doufám, že podloží se zpevní a bude to fungovat, zatím je to hodně měkké. Možná bych do jednoho z konců areálu dodal ještě takovou malou přírodní posilovnu, také rozmístit pár košů na frisbee by šlo. Prostě ten areál ještě víc zmultifunkčnit. I tak se dá ale v Rokli strávit celkem pěkné sportovní odpoledne.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama