Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Kde se vzal, tu se vzal: Stánek je zpět

středa, 9. července 2014, 12:01

Tak je to tady, před pavlovický Kaufland se vrací stánek s rychlým občerstvením. Je dost podobný tomu minulému, jen je celý v novém. Bude v novém i kuchyně, nebo to budou ty staré známé dobroty, na které sice nadáváme, ale pak si je stejně dáme?

Když jsem začal psát tenhle článek, první věta byla o závitcích, jejichž olej během pár vteřin protekl umělohmotným táckem. Jenže ve starém blogu přesně tahle věta je. Vzpomínky zůstávají a vzpomínka na tamní závitky je zřejmě stále velmi silná.

No co, po nákupu v Kauflandu se člověk zkrátka potřebuje odměnit. Žena se prostě musí jít ještě podívat na mikinky pro toho našeho satánka , co mají v tom obchodě vedle, tak proč bych pár klidných minut nevyužil, co? A že úroveň rychlého občerstvení neodpovídá představám dnes tak moderních gastroodbornických laiků? Já to přežiju a na smažáček do housky asi stejně zajdu. Dobrou chuť.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama