Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Nová Výšina? Radost ze záchrany střídá rozčarování

úterý, 23. července 2013, 14:23

Tak jsme se konečně vydali na novou Výšinu. Kdo tam nebyl, jako by nebyl, řeklo by se. Před lety byla Výšina slavná, ale já už ji třeba otevřenou vůbec nepamatuju. Roky jsem tam chodil a říkal si, jaký to asi bude, až ji jednou někdo zachrání. Dokonce jsem svojí ženě řek, že si ji vezmu, až Výšinu otevřou. Tak teď už jsem rád, že jsem na rekonstrukci nečekal.

Já opravdu mám radost, že je Výšina opravená. Vypadá hezky a po procházce si člověk může dát jedno vychlazený. Jenže, byli jsme tam v neděli, a už nepřijdeme. Já nevím, možná jsem cimrplich, ale koukat se na partičku, ve které je zjevně i majitel nebo provozní objektu, nevím,  a všichni si popijí a chodí si sami dolévat  z venkovního baru, když kolem chodí zákazníci? K opuštěnému grilu s pár klobásami během chvíle přichází asi tři různí lidé, to je samoobsluha? A kolik to stojí? No nic, dopijeme pivko a pryč. Zklamání.

Dobře, ať si to tam vedou, jak chtějí, ale v dnešní době, kdy se všichni perou o zákazníka? Nerad tenhle příměr používám, ale jsme prostě pořád v zaprděnejch Čechách, kdy si říkáme „Když se ti to nelíbí, tak k nám nechoď." No jo, taky už nepřijdu. 

Komentáře

SCOUT ZVĚD
SCOUT ZVĚD

to slyším z mnoha stran. tolik peněz, která tam údajně byly prostavěny. ( z dotací, jak je staviteli podobno ) a tolik reklamy a výsledky prachbídné. lidé se tam nejenže nevrací, ale hlavně nešetří kritikou. mimojiné - servírka dle nejmenovaného pána, který vypadal, že to tam vede, má vypadat takto : "ať je klidně blbá a levá, ale musí bejt k zulíbání" ( ten výraz zní jinak ,ale je absolutně nepublikovatelný :D) scout

čtvrtek, 29. srpna 2013, 23:38
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama