Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Zavřete oči, přijíždíme do Liberce

neděle, 21. července 2013, 19:02

Nikdy jsem nebyl pesimista a na každé hnusné věci jsem našel něco pozitivního. Nemůžu si ale pomoct, autobusák je ale největší ostudou Liberce.

O víkendu jsem se vracel cestou ne cestou z Hradce Králové, kde jsem se nechal unést autobusovým nádražím. Až tam jsem si začal uvedomovat, co za hnus máme v Liberci. Vždyť autobusák je chloubou každého města, protože přes něj proudí denně stovky turistů. Jen v Liberci je to obráceně. Šeredné stavební buňky nahrazují zázemí pro řidiče, další buňka je jakýmsi občerstvením a poslední záchodem. Člověk s horším zrakem by si mohl připadat jako na stavbě. 

Dalším nesmyslem je oddělení MHD od dálkových autobusů. Každý to už nejspíš poznal. Jedete z Prahy dálkovým autobusem, abyste museli přestoupit v Liberci kvůli dvěma zastávkám tramvají a pokračovat městským autobusem. Nemyslené rozdělení autbovuových nádraží neznám ze žádného jiného města ...

Jsem jediný, komu to vadí?

Komentáře

Michael Daněk
Michael Daněk

Plně s tím souhlasím. Náš autobusák je fakt ostuda!

pondělí, 22. července 2013, 12:33
 
 
Bezedný Frank

Jo, tak vlakáč v Budějcích je taky krásnej... Není to jen u vás. :-)

pondělí, 22. července 2013, 12:19
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama