Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hlavně investovat

pondělí, 31. července 2017, 22:30

Když víš co s pěnezi, ale stejně je cpeš kam nemáš...

Dnes jsem s kamarádem narazila na téma peněz. Jak je možné, že pořád žádné nemám..??? Asi hodinu na to jsem procházela obchodním centrem a směřovala si to kvapem pro kafe. Slepě rychlochůzí míjím všechno a všechny kolem sebe. V jeden moment zbystřím. Z dálky na mě mává slečna a horlivě gestikuluje. Z dostatečné vzdálenosti na ni volám: ,,Já jsem tady pracovně, nezlobte se." ,,Já jsem taky v práci," a dál se ubírala směrem ke mě. ,,Nezlobte se," a kvapem pospíchám dál. Sedla jsem si na zahrádku, dala si kafe a všechno jsem vypustila - jak osudné. 

,,Tak koukám, že se vracíte, no pojďte za námi, dobrý den já jsem Eliška a mám pro Vás skvělou nabídku, která Vám rozjasní úsměv na tváři," vtiskla mi ruku a s úsměvem, mě odtáhla ke svému pultíku. Nešťastně si uvědomím, že jsem se ocitla v pasti, ze které nedokážu prchnout. Eliška na mě vytasila bravurní, rychlou řeč o nepřekonatelné koupi parfémů. 

Jen to ne. Proč já? Vždyť tohle naprosto nepoužívám a teď si koupím nějakou naprostou blbost, kterou doma vyleju do záchodu a navíc to bude za neskutečný prachy... Kroutila jsem se všemi směry, ale nechala jí mluvit. Najednou jsem zbystřila. Jedinou věc, kterou dokážu odmítnou je nesmyslné nakupování ve stylu - kupte dvě a třetí dostanete zdarma - ahaaa, asi mám vyhráno.

,,Nezlobte se, já tohle zběsilé nakupování nemám ráda, dvě a třetí zdarma, opravdu není fráze, která na mě zabere", oči sklopím k zemi a provrtávám podlahu. Jsem tak neskutečně pitomá, že ještě prozradím svojí jedinou zbraň, díky které jsem se mohla prostřílet skrze dav prodávajích. Chvíli na mě koukala, jestli jsem odněkud nespadla a poví mi: ,,Vy se mi líbíte, tak já Vám dám jenom dvě za cenu jedné, co myslíte?" ,,No já tady nemám ani hotovost, musela bych si doběhnout k bankomatu a to už časově nestíhám." Ha a teď jsem jí to natřela, otáčím se a odcházím neochuzená o peníze, směju se, jak jsem z toho vybruslila a jsem na sebe pyšná. Moment? Vratím se o dlouhé souvětí zpět.

Odcházím, v tašce dva parfémy o kterých ani nevím jak voní, nikdy ty smrady nepoužiji, chudší o osm stovek a nešťasná z toho, že jsem snadno manipulovatelný člověk, přemítám co by se asi stalo, kdybych vyhrála sportku. Pravděpodobně bych doma měla skvělou místnost, kterou ani nepotřebuji, ale makléř mi ji doporučil, plnou parfému.

Co z toho vyplývá? Máro, neměl jsi pravdu, délkou čísla účtu to nebude, tipuju to na svou blbost.. 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie pátrá po uprchlém vězni. Pomoci může...

  • Na Liberec míří další bouřky a silný vítr....

  • FOTO: Jeřábu za jízdy explodovala...

  • Do centra Liberce se vrací McDonald's. Novou...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V kauze týraného Marleyho padlo rozhodnutí. Viník dostal podmínku

Mladíka, který na videu týral štěně labradorského retrívra Marleyho, potrestal prachatický soud roční podmínkou. Navíc mu uložil zákaz konzumace alkoholu a návykových látek a v průběhu zkušební doby se musí podrobit psychologickému programu, který ho má naučit zvládat agresivitu. Rozsudek zatím není pravomocný.

Instagram spouští dlouhá videa, chce konkurovat YouTube

Novou sekci videonahrávek o délce až 60 minut spouští sociální síť Instagram. Jmenuje se IGTV a podle šéfa firmy Kevina Systroma je pro mobilní telefony vhodnější než kanál YouTube, informoval zpravodajský server CNBC. Instagram dosud umožňoval přehrávat videa trvající maximálně 60 sekund. Nová platforma prozatím poběží bez reklamy, kterou ale firma později nevylučuje.

Fastfood nabídl Ruskám odměnu za otěhotnění s fotbalistou

Moskevská pobočka amerického fastfoodu Burger King vyvolala v Rusku poprask reklamou, v níž slíbila lákavou odměnu Ruskám, které otěhotní se zahraničním fotbalistou. Oznámila to ruská média. Po protestech se společnost omluvila a kampaň stáhla. Rusko v těchto dnech hostí výkvět světového fotbalu na mistrovství světa, které pořádá jedenáct ruských měst.