Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Ať si potmě chodí vedení města

středa, 24. července 2013, 10:21

Město se na konci loňského roku prsilo, jak mohou občané hlásit nesvítící lampy elektronicky na mapovém portálu. Je to k prdu, nikdo se k tomu nehlásí. Za nádražím asi končí Liberec.

Zkuste se podívat sem, ať vidíte, jestli je třeba vaše oblíbená nesvítící lampa nahlášena. Mně konkrétně se jedná o tmu tmoucí za podchodem pod nádražím ústícím do Husitské ulice. Nesvítící lampa je tam nahlášená půl roku, v noci tam není vidět ani na krok. A nikdo to neřeší, soudruh náměstek Martin to zabalil, s Eltodem je vykopaná válečná sekera, a tak na to všichni kašlou. Až si tam někdo zlomí nohu nebo tam dojde k přepadení, kdo ponese odpovědnost? Chápu, že spravených silnic se v současné situaci možná dočkají moji vnuci, ale tohle je opravdu moc. Proč platím daň z nemovitosti, když mě na cestě domů vždy čeká minuta strachu? A to už jsem se loni snažil o vyřezání přerostlých stromů, které dříve svítící lampě prakticky neumožňovaly svítit. Nenechám se zlomit a jednou tu lampu rozsvítím.  

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama