Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Z Krkonoš až do Ameriky

úterý, 10. září 2013, 15:52

Díky soutěži Maturantkaroku.cz jsem změnila trošku svůj typický životní styl. Soutěž byla úžasná, seznámila jsem se se zajímavými lidmi, mé „konkurentky“, s kterýma jsem trávila spoustu času jak na soustředění, focení a pak i na finálovém večeru byly skvělé, byla s nimi sranda a určitě doufám, že s ještě jednou po kupě sejdeme!

Maturantka roku úzce spolupracuje se známou pražskou modelingovou agenturou Jaro Management. Upřímně jsem si z toho nebrala žádné naděje, že by se ze mě stala supermodelka nebo něco takového, brala jsem agenturu pouze jako sponzora soutěže.

Už jen po několika dnech od podepsání smlouvy mi od agentury chodily nabídky na účast různých castingu. Je to zajímavá zkušenost, jediné otravné je to čekání, ovšem se zabavíte tím, když vidíte známé české modelky a zíráte na ně celou dobu, čekání celého castingu pak rychle uteče. I když jsem třeba práci nedostala, byla jsem ráda, že jsem na casting šla a poznala právě tyto známé české modelky, které vídám jen v televizi nebo v časopisech.

Před několika týdny mi zavolala velmi milá slečna Lucka z agentury se slovy: „Co takhle v září na dva týdny do LA a do Vegas?“ Nevěřila jsem svým uším, byl to vždy můj sen se podívat do Kalifornie. Klient z Ameriky si mě vybral podle fotek, které jsem fotila pro soutěž. Už mám před sebou jen týden v Čechách, zrovna jsem se přestěhovala s přítelem do Prahy a právě tím víc mám času chodit na různé castingy, kam mě agentura pošle.

Už se neuvěřitelně moc těším na „jiný svět“ na nákupy ale především na focení, které mě bude čekat každý den v Americe. Už jen díky tomu, že jsem se dostala do této agentury, doporučuji holkám, co letos budou maturovat, aby se přihlásily do soutěže Maturatka roku. Jsem za to neuvěřitelně moc ráda!

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie vyšetřuje od sobotního rána nález...

  • FOTO: Vyhlášenou kolibu 4 Kameny u dálnice...

  • FOTO: Z koliby 4 Kameny zbylo jen ohořelé...

  • FOTO: Na Nové Louce hořela sauna v Šámalově...