Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Zážitky z cesty do Spojených států amerických

pondělí, 7. října 2013, 08:44

Před týdnem jsem se vrátila z cesty svých snů. Dostala jsem na dva týdny práci modelky v LA a Las Vegas.

Odlétala jsem ještě s dvěma slečnami z české a americké agentury, které se staraly o celý průběh. 

Jakmile jsem přistála na letišti v Los Angeles, nemohla jsem tomu uvěřit, že jsem se doopravdy dostala do Ameriky. Byla jsem příjemně zaskočená teplým počasím, které nás doprovázelo po celou dobu.

První dvě noci jsem strávila v Santa Monice, toto město je známé především svou rozlehlou a přenádhernou pláží. Hned od prvního dne ráno mě čekalo natáčení do jednoho amerického pořadu, také focení na webové stránky. Nevěděla jsem, co od toho čekat, protože s modelingem ještě nemám tak velké zkušenosti, ale každé focení i natáčení byla obrovská sranda a celý štáb byl úžasný. Skoro všechny dny jsem pracovala 4-5 hodin a poté jsem měla volný program na poznávání měst a krajiny.

První polovinu pobytu jsem byla v Hollywoodu, kde jsem natáčela v obrovské vile v Beverly hills. Navštívila jsem také známou ulici Walk of fame, kde jsem viděla světoznámé hvězdy v chodnících.

Nejdelší dobu jsem bydlela v Santa Barbaře, asi dvě hodiny z Los Angeles. Prostředí na tomto pobřeží připomíná havajské Maui, úžasné pláže, palmy a málo lidí. Nejčastěji jsem právě fotila na plážích, bohužel mi studený oceán nedovolil se koupat, ale i přesto ta atmosféra na plážích vůbec neopadala.

Poslední dny nás čekala návštěva Las Vegas. Autem to trvalo zhruba 5 hodin pouští ze Santa Barbary. Bylo neuvěřitelné vidět po tak dlouhé cestě najednou obrovská světla, která se pomalu blížila. Už jen  první dojem byl fantastický, všude hudba, světla, lidé, obrovské luxusní hotely a casina.

Dva týdny utekly jako nic, musím se přiznat, že se mi po domovu skoro vůbec nestýskalo a nejradši bych tam zůstala další měsíc.

Na tuto neuvěřitelnou cestu v životě nezapomenu a jsem za to neuvěřitelně moc vděčná!

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama