Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěže

Jdete na Gastrotour? Máme pro vás deset vstupenek

čtvrtek, 25. července 2013, 15:02Soutěže
 

Už první srpnový víkend zamíří do Liberce Gastrotour, která provoní náměstí Dr. E. Beneše lahodnými pokrmy. Během soboty a neděle si budete moci vychutnat nejen dobré jídlo a pití. Připravena je i show, jejíž hlavní hvězdou jsou Monkey Business.

 

Víkend je tady, jdeme soutěžit!

pátek, 19. července 2013, 16:08Soutěže
 

Rtuť teploměru stoupá nad třicítku a počasí doslova láká posedět na nějaké zahrádce u oroseného kousku. Projděte se proto Libercem a pořiďte třeba svým mobilním telefonem co nejlepší momentku. Čtyři vámi vybrané ocení redakce malou pozorností.

 

Soutěž: Vyrazte s námi na Slavnosti svijanského piva zadarmo!

středa, 10. července 2013, 14:50Soutěže
 

Máte v plánu vyrazit na Slavnosti svijaského piva do Svijanského Újezdu? S Libereckou Drbnou můžete ušetřit za vstupné. Máme pro vás celkem šest vstupenek, které za správné odpovědi rozdáme mezi vás. Po dvou vstupenkách získá desátá, dvacátá a...

 

Kolikátý ročník Létofestu se letos koná?

Jaký ročník Febiofestu se tento rok koná?

Jaké je rodné město Paulieho Garanda?

Který z týmů má v letošní sezoně lepší bilanci vzájemných utkání?

Kde se narodil hrabě Harrach?

Kdo je nejstarším hráčem Chomutova?

CHAMPIONEM letošního ročníku soutěže KRÁL VÍN České republiky se stalo víno bílé, nebo červené?

 
 

O čem píše Drbna.cz

Milion chvilek považuji za parodii na Občanské fórum, říká mluvčí Jiří Ovčáček. Kandidaturu na prezidenta nevylučuje

„Praha je díky prázdninám prázdná. Přijel jsem dřív, než jsem čekal,“ začal prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček po podání ruky před rozhovorem. Na hausbót na Císařské louce v Praze totiž dorazil se slušným předstihem. Z původně plánovaných čtyřiceti minut povídání se setkání protáhlo na téměř dvojnásobek. Kromě uvolněných témat se bývalý novinář a dnes asi nejkontroverznější mluvčí v tuzemsku rozpovídal také o tom, za jakých okolností by byl ochoten kandidovat na prezidenta a proč nemůže přijít na jméno spolku Milion chvilek.

Pamětní bankovky s Karlem Gottem lidé vykoupili během čtyř hodin. Při čekání ve frontách musela zasahovat i policie

V Praze se včera prodávaly pamětní eurobankovky s portrétem zpěváka Karla Gotta. K výročí jeho 80. narozenin vydala společnost Nunofia celkem 5 tisíc bankovek s nominální hodnotou nula euro. Ve frontách na ně čekaly tisíce lidí. Vyprodány byly během zhruba čtyř hodin. Den po vyprodání se cena bankovek v aukcích pohybuje v řádech tisíců korun.

Lidé si zvykají na vratné kelímky. Podnikům ale přibyla práce

Letní večery lákají na budějcký Sokolák spoustu lidí. Například v kavárně Coffe on the go nebo v klubu K2 už ale nedostanete drink do klasického jednorázového kelímku, ale do vratného. I když je na něj záloha padesát korun, lidé si pomalu zvykají. Podle ankety na Budějcké Drbně o zavedení vratných kelímků je patrné, že lidé nápad kvitují, a mají z něho radost i samotní majitelé podniků. Jejich realizace a následná cesta k zákazníkovi, ale není jednoduchá a jsou s ní spojené i trable.