Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěže

Jaký je další termín konání akce Den s koňmi?

Kolik zemí letos navštíví Vivaldianno World Tour 2016: City of Mirrors?

 
Jak oslavíte svátek zamilovaných Vy?
 
 
Liberecká Drbna vylosuje v sobotu 13. února ve 12:00 jednu z odpovědí, kterou odmění jednou z knih z výše uvedeného seznamu dle výběru výherce. Kniha bude k vyzvednutí ještě tento víkend v knihkupectví Fryč.
 
Benefiční ples hejtmana Libereckého kraje se nekoná poprvé. O kolikátý ročník se letos jedná?
 
 
Který program pojmenovaly klientky firmy dokrabicky.cz „Rychlovka do plesových šatů“?
 
 
Proč máme dát dva lupeny právě tobě?
 
 
Vyjmenujte alespoň tři členy kapely Pozdní sběr.
 
 
Víte, kolik kapel v letošním roce na tomto festivalu vystoupí?
 
 
Vyjmenujte alespoň tři kapely, které vystoupí na letošních Hejnických slavnostech
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Milion chvilek považuji za parodii na Občanské fórum, říká mluvčí Jiří Ovčáček. Kandidaturu na prezidenta nevylučuje

„Praha je díky prázdninám prázdná. Přijel jsem dřív, než jsem čekal,“ začal prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček po podání ruky před rozhovorem. Na hausbót na Císařské louce v Praze totiž dorazil se slušným předstihem. Z původně plánovaných čtyřiceti minut povídání se setkání protáhlo na téměř dvojnásobek. Kromě uvolněných témat se bývalý novinář a dnes asi nejkontroverznější mluvčí v tuzemsku rozpovídal také o tom, za jakých okolností by byl ochoten kandidovat na prezidenta a proč nemůže přijít na jméno spolku Milion chvilek.

Pamětní bankovky s Karlem Gottem lidé vykoupili během čtyř hodin. Při čekání ve frontách musela zasahovat i policie

V Praze se včera prodávaly pamětní eurobankovky s portrétem zpěváka Karla Gotta. K výročí jeho 80. narozenin vydala společnost Nunofia celkem 5 tisíc bankovek s nominální hodnotou nula euro. Ve frontách na ně čekaly tisíce lidí. Vyprodány byly během zhruba čtyř hodin. Den po vyprodání se cena bankovek v aukcích pohybuje v řádech tisíců korun.

Lidé si zvykají na vratné kelímky. Podnikům ale přibyla práce

Letní večery lákají na budějcký Sokolák spoustu lidí. Například v kavárně Coffe on the go nebo v klubu K2 už ale nedostanete drink do klasického jednorázového kelímku, ale do vratného. I když je na něj záloha padesát korun, lidé si pomalu zvykají. Podle ankety na Budějcké Drbně o zavedení vratných kelímků je patrné, že lidé nápad kvitují, a mají z něho radost i samotní majitelé podniků. Jejich realizace a následná cesta k zákazníkovi, ale není jednoduchá a jsou s ní spojené i trable.