Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Sport

Brankář Vošvrda má nakročeno do prvoligové Olomouce

úterý, 11. června 2013, 18:52Hokej
 

Po třech sezonách nejspíš opustí kádr Bílých Tygrů brankář Tomáš Vošvrda. Ten se začátkem tohoto týdne zapojil do letní přípravy s prvoligovou Olomoucí, která se tak nejspíš stane jeho novým působištěm v sezoně 2013/2014. Urostlý brankař do...

 

Frýdlantská posádka do Krkonoš nepojede, peníze věnuje charitě

čtvrtek, 6. června 2013, 11:30Motorsport
 

„Bavit se tam, kde jiní prožívají životní tragédie? To fakt ne.“ Přesně tak odůvodňuje omluvenku zaslanou pořadatelům Rally Krkonoše frýdlantský pilot Josef Zimmermann. Část peněz, které měl tým připravené na nadcházející podnik rallysprintového...

 

Žádná Sparta, Štajny se upsal Boleslavi!

středa, 5. června 2013, 21:14Sport
 

Jiří Štajner je opravdový samorost. Pár minut potom, co se Slovanem skončil úspěšnou sezonu, se v televizi vyznal, že chce do Sparty. Ta ho ale nepřímo odmítla. Všichni už asi čekali, že zůstane v Liberci, ale ouha. Podepsal v Mladé Boleslavi....

 

Drsňácký Nisamarathon dokončilo sedmnáct posádek

neděle, 2. června 2013, 21:40Ostatní sporty
 

Vodácko-drsňácky závod má za sebou už 13. ročník. Ten letošní nepostrádal dramatičnost, kterou přinesl nejen průběh závodu, ale především počasí.

 

Jiří Štajner do Sparty? Hráč šokoval liberecké fanoušky

sobota, 1. června 2013, 19:51Sport
 

Šok! Jediným slovem popisují fanoušci Slovanu informaci, že Jiří Štajner odchází do Sparty. Většina lidí si myslela, že hráč svou kariéru ukončí ve Slovanu, vše je ale jinak. A ještě k tomu do Sparty!

 

Aktuální výsledky fotbalu

sobota, 1. června 2013, 16:08Fotbal
 

 

Město povolilo kohoutky, sportovci si rozdělí skoro pět milionů

sobota, 1. června 2013, 09:26PolitikaSport
 

Sportovci a další sdružení závislá na penězích z městské kasy si můžou oddechnout. Vedení města na posledním zastupitelstvu opět povolilo kohoutky, když po více než dvou měsících pozastaveného čerpání poslalo sedm milionů do účelových fondů.

 

Legendy končí. Zaslouží si důstojnou rozlučku

pátek, 31. května 2013, 13:32Sport
 

Bez takových hráčů klub není opravdovým klubem. S dlouholetou kariérou, spojenou především se Slovanem, se v sobotu proti Příbrami rozloučí dvě klubové legendy: Tomáš Janů a Zbyněk Hauzr. Liberecká drbna doufá, že se s oběma hráči přijde...

 

V Liberci rostou nadějné softballistky

středa, 29. května 2013, 20:49SportOstatní sporty
 

Mladá softballistka Natálka Kopicová reprezentovala liberecký softball na jednom z největších softballových turnajů. Natálka zastupovala liberecký klub Patriots Future Prague v kategorii nadějné hráčky. A odehrála celkem šest těžkých zápasů.

 

Tygry doplní lotyšský reprezentant Koba Jass

pondělí, 27. května 2013, 22:12Hokej
 

Bílí Tygři mají do nové sezony výraznou zahraniční posilu. Útočné řady posílí v sezoně 2013/2014 lotyšský reprezentant Koba Jass. Třiadvacetiletá posila pod Ještědem podepsala smlouvu na dva roky. Jass je rovněž prvním Lotyšem v libereckém kádru.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.