Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Jaký sport si vybrat? S tím poradil veletrh Sport Live

 
sobota, 8. září 2018, 15:45

Asi pět desítek sportů si mohli vyzkoušet děti na veletrhu Spor Live v Home Credit areně. Střelba na hokejovou bránu, basket, florbalová hřišťátka, ale i střelba z luku nebo pole dance. Výběr byl obrovský a během dne se ani téměř nedalo všechno stihnout.

Fotbal, hokej, florbal nebo gymnastika, vyzkoušet šla i létající jóga, softball, rugby nebo šerm. Navíc přímo na ploše arény mohli diváci vidět ukázky umění jednotlivých libereckých klubů – V jednu chvíli se hrál zápas malých bílých tygrů, o pár minut později jste mohli sledovat umění libereckých gymnastů nebo karatistů.

Rodiče přímo na místě mohli zjistit, jak to v jednotlivých klubech funguje. Pokud se dítěti v nějakém sportu dařilo, může přijít na nábor nebo si vyzkoušet trénink.

Napsal(a) redakce | Foto Luboš Vrabec
 


 

Kam dál?

Z Vesce zmizí ubytovna pro zahraniční dělníky. Místo kolejí bude...

sobota, 8. září 2018, 06:01

Univerzitní koleje v liberecké čtvrti Vesec budou moci v budoucnu sloužit jako provozovna pro výzkum a vývoj nových technologií....

FOTO: Na Ještědu opět hořelo. Hasičům se oheň podařilo zlikvidovat

středa, 5. září 2018, 20:23

Kolem osmnácté hodiny na Ještědu hořelo. Vzplál tam porost. Jednalo se ale o menší požár, u kterého zasahovaly jednotky...

Teplárna dokončuje první etapu výměny parovodu. Snížení ztrát má...

úterý, 4. září 2018, 18:30

V Liberci dokončuje teplárna první etapu výměny zastaralého a ztrátového parovodu za horkovod. O víkendu se přepojily na nový...

FOTO: Ruprechtická škola se přestavuje. Děti musí jinam, pryč mohou...

pátek, 31. srpna 2018, 10:40

Minimálně první pololetí stráví děti z ruprechtické základní školy na náměstí Míru v azylu. Jejich škola se totiž opravuje a jde...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Co žene sportovce do čím dál tím větších extrémů, aneb přetváří kapitalismus sport?

Co žene sportovce do neustále větších extrémů? Je to individuální potřeba posouvání hranic nebo požadavky společnosti na show, extrémy a neustálý nárůst výkonu? Na to se v tématu dnešního dne zaměřila Drbna.

Babiš dostal dvojku z chování, napařil mu ji Liberecký kraj

Liberecký kraj se rozhodl úsměvně a s nadsázkou ohodnotit předsedu vlády Andreje Babiše a připomenout tak jeho loňskou návštěvu. Posunulo se něco v tématech, o kterých se tehdy jednalo? I to se promítlo na klasickém školním vysvědčení.

Na protest proti změně autorského práva je vypnuta Wikipedie

Česká Wikipedie je dnes vypnuta na protest proti chystané celoevropské reformě autorského práva. Zástupci Wikipedie chystané změny považují za velmi závažné, a proto od půlnoci encyklopedii poprvé na den vypnuli. Funkční dnes není ani německá, slovenská a dánská mutace Wikipedie, řekl předseda spolku Wikimedia Česká republika Vojtěch Dostál. Nově pojatá ochrana autorských práv se nemá dotknout přímo Wikipedie. Podle editorů ale výrazně omezí dostupnost zdrojů, ze kterých čerpají, a bude tak složitější, zajistit kvalitu obsahu encyklopedie.