Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Jaký sport si vybrat? S tím poradil veletrh Sport Live

 
sobota, 8. září 2018, 15:45

Asi pět desítek sportů si mohli vyzkoušet děti na veletrhu Spor Live v Home Credit areně. Střelba na hokejovou bránu, basket, florbalová hřišťátka, ale i střelba z luku nebo pole dance. Výběr byl obrovský a během dne se ani téměř nedalo všechno stihnout.

Fotbal, hokej, florbal nebo gymnastika, vyzkoušet šla i létající jóga, softball, rugby nebo šerm. Navíc přímo na ploše arény mohli diváci vidět ukázky umění jednotlivých libereckých klubů – V jednu chvíli se hrál zápas malých bílých tygrů, o pár minut později jste mohli sledovat umění libereckých gymnastů nebo karatistů.

Rodiče přímo na místě mohli zjistit, jak to v jednotlivých klubech funguje. Pokud se dítěti v nějakém sportu dařilo, může přijít na nábor nebo si vyzkoušet trénink.

Napsal(a) redakce | Foto Luboš Vrabec
 


 

Kam dál?

Z Vesce zmizí ubytovna pro zahraniční dělníky. Místo kolejí bude...

sobota, 8. září 2018, 06:01

Univerzitní koleje v liberecké čtvrti Vesec budou moci v budoucnu sloužit jako provozovna pro výzkum a vývoj nových technologií....

FOTO: Na Ještědu opět hořelo. Hasičům se oheň podařilo zlikvidovat

středa, 5. září 2018, 20:23

Kolem osmnácté hodiny na Ještědu hořelo. Vzplál tam porost. Jednalo se ale o menší požár, u kterého zasahovaly jednotky...

Teplárna dokončuje první etapu výměny parovodu. Snížení ztrát má...

úterý, 4. září 2018, 18:30

V Liberci dokončuje teplárna první etapu výměny zastaralého a ztrátového parovodu za horkovod. O víkendu se přepojily na nový...

FOTO: Ruprechtická škola se přestavuje. Děti musí jinam, pryč mohou...

pátek, 31. srpna 2018, 10:40

Minimálně první pololetí stráví děti z ruprechtické základní školy na náměstí Míru v azylu. Jejich škola se totiž opravuje a jde...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.

Mediální magnát zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Mediální podnikatel Jaromír Soukup zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Chce bránit národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy. Majitel mediálních firem Médea Group a Empresa Media to dnes oznámil ve své televizi Barrandov v pořadu Moje zprávy.

Byl čin Jana Palacha a dalších ,,pochodní“ hrdinský nebo šlo jen o demonstraci, která skončila smrtí?

I po tolika letech je sebevražedná vlna rozpoutaná Janem Palachem, kterého následovali Josef Hlavatý, Miroslav Malinka, Jan Zajíc a Evžen Plocek předmětem diskuzí. Někteří je obdivují jako hrdiny, jiní považují jejich smrt za zbytečně velkou oběť.