Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Setkání sportovních nadšenců Sport Live už je tady

 
pondělí, 2. září 2019, 08:01

Hokej, šerm, házená a spousta další sportů – nejen o tom je veletrh Sport Live, který se v sobotu 7. září již po čtrnácté koná v libereckém Sport Parku. Návštěvníci se mohou těšit na více než sedm desítek sportovních klubů a oddílů, které zde zahájí nábor nových členů pro sezónu 2019/2020, ale také na bohatý doprovodný program zaměřený na zdraví, fitness a sport všeho druhu.

Na hlavní ploše Home Credit Areny se po celý den představí hned tři sporty v samostatných zónách. Ledovou plochu si vezmou na starosti trenéři školičky bruslení Sport Parku Liberec Brusličky, kteří zde zájemcům ukáží, jak to na jejich lekcích chodí a že se bruslit naučí každý. Na fotbalové dovednosti se zaměří Fotbalová akademie FC Slovan Liberec a ve třetí zóně bude pro návštěvníky připraveno crossfitové hřiště. Na něm si každý bude moci vyzkoušet trénink pod vedením zápasníků z BFC Liberec. Kromě toho zde vyroste i ring, ve kterém se odehraje Sport Live Fighter’s Cup.

Program pro malé i velké plný zábavy a inspirace

Děti se budou moci v průběhu celého dne zapojit hned do několika závodů a soutěží. Čeká je například Sportovní víceboj Pojišťovny 211, kde budou na 12 stanovištích plnit sportovní úkoly a na konci je za absolvování celého víceboje bude čekat drobná odměna. To závod v orientačním běhu po areálu Sport Parku bude mít parametry profesionálních závodů včetně použití čipů, kontrolních stanovišť a dalších pravidel. Do obou akcí se mohou děti přihlašovat až na místě.

Tradiční FIT zóna se i v tomto roce zaměří především na zdravý životní styl, zdravé stravování a fitness. Po celý den budou programem provázet Fitnessmiláčci Eva Kraus a Jakub Kraus. Ve FIT zóně se představí sporty jako zumba či dog dancing a bude se zde konat i módní přehlídka nebo pole dance soutěž Airko Battle. Velmi inspirativní bude i program ve VIP sále Home Credit Areny, kde se budou konat odborné přednášky pro širokou veřejnost i trenéry jednotlivých klubů.

Během celého dne bude možné navštívit všechna sportoviště ve Sport Parku Liberec včetně Svijanské arény, kde se od 15 do 17 hodin uskuteční první veřejné bruslení nové sezóny. 

Program největšího sportovního veletrhu na severu Čech bude opravdu nabitý, tak si jej rozhodně nenechte ujít! Koná se v sobotu 7. září od 9 do 17 hodin ve Sport Parku Liberec. Vstup na veletrh je zdarma a zajištěna je i kyvadlová doprava z Fügnerovy ulice také zdarma. Více informací najdete na www.sportliveliberec.cz.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Čtyři tisíce sportovců, přes tisíc medailí. Za dvanáct dní odstartuje...

úterý, 11. června 2019, 10:26

Novinkou Letní olympiády dětí a mládeže v Liberci bude soutěž ve sportovním lezení. Do slavnostního zahájení her, které bude v...

FOTO: Biatlonisté to nandali sdruženářům. Na lyžích? Kdepak,...

čtvrtek, 4. dubna 2019, 10:54

Bialtonisté z SKP Kornspitz vs. sdruženáři a skokani z Dukly. Ve svých sportovních odvětvích patří mezi špičky, jak jim to ale...

Kterak vegetariáni svět zachraňují, aneb nový trend nejen ve sportu

úterý, 2. dubna 2019, 17:47

Ještě před pár lety by si nikdo nemyslel, že při vegetariánství jde sportovat. A když už by to šlo, tak rozhodně ne s dobrými...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.